Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok 25. 000 forint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok 25. 000 forint kozmetikusra egy hónapban?

Figyelt kérdés

Egy hónapban egyszer megyek csak, és ebben benne van az arckezelés, gyanta (mindenhol), műszempilla, és szemöldöktetoválás, de azt nem kell minden hónapban.

Ismerkedtem egy fiúval és mikor ezt megtudta, majdnem elájult. Azt mondta ez rengeteg, és nem vagyok normális. Pedig a városunkban vannak akik még drágábban dolgoznak. Tényleg sok ez egy hónapban? Mit szólnátok, ha a barátnőtök ennyit költene kozmetikusra?


L/24


2020. ápr. 26. 20:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem sok. Mindenki arra költi a pénzét amire akarja. Más simán elbagózik ennyit.

Nekem nincs tetovált szemöldököm, de formázott, és a szőrtelenítést is megoldom majdnem nulla forintból egy borotával, de nyilván ez nem jön be mindenkinek. Én a gyantázástól kipattogzok, nem jön be. De ki ahogy jónak látja arra költ.

2020. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem érdekel, hogy te mennyit költesz rá. Ha ehhez több százezres fizetést keresel, akkor persze, hogy nem sok.

Nekem sok lenne és nem is járok, minek? Nincs rá szükségem.

2020. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem sok, én a hajamra költök negyed évente 30 ezret (keratin), de még sose volt ebből gond. A barátom pedig hajlamos ennek a többszörösét elszórni a kocsijára, xbox játékokra, szerszámokra stb. Ha van miből akkor szerintem semmi sem sok. :)
2020. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
90%

Soknak hangzik így kívüről nézve, hogy én 0 Ft-ot költök az ilyenre. Körmeim magam megcsinálom, az arcom különösebb kezelést nem igényel szerencsére, szemöldököm magam szedem, magam gyantázok, műszempillát meg minek, tönkrevágja az igaziakat.

Igazából a kérdés az, hogy te ezt a pénzt magad keresed-e meg és mennyira nyomja meg a pénztárcád havi szinten? (Nekem ez személy szerint luxus lenne, bár a havi bérletem az edzőtermembe is ennyi, szóval nekem is van nagy kiadásom, csak másra megy :) )


31N

2020. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
38%
Mindegy mennyibe kerül, nálam ott buknál, hogy gyanta minden hol.
2020. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy feljebb írták a többiek, igazuk van, hogy mások simán elpiáznak, elbagóznak ennyit egy hétvégén. Szóval nem, nem sok, ha szerinted hasznos dologra megy a pénzed. Ha neked fontos, akkor a befektetés jó.
2020. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
67%

Nem sok. En meg annyit jarok plasztikai sebeszhez. Semmi koze a penzedhez masnak. O keresi meg talan azt a penzt??

N/38

2020. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
78%
A műszempilla indokolt? Ne röhögtess.
2020. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sok, mégpedig azért, mert ennek a felét simán meg lehet oldani otthon is. Az intim szőrtelenítést spec. én is kozmetikussal intézem, mert magamnak nem tudo leszedbi normálisan.

De bakker... Láb, kar? Veszel 5000 Ft-ért egy epilatort vagy egy gyantazoszettet és még van oldva.

De ha van rá pénzed, egészségedre. Nem keresek szarul, ennyi pénzt simán elkölthetnék én is, de minek? :D

2020. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
74%
Sok. Én semennyit se költök, mégis van párom. Miért költsek álarcra?
2020. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!