Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres minden nap ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres minden nap ha találkozások alól mindig kibújik kivétel nélkül? 21/L

Figyelt kérdés

Kb másfél éve nagyon jóban vagyok egy sráccal, idősebb nálam (25) és a legjobb fiú barátomnak tartottam, minden kínos sztorit megosztottunk egymással, mellette mindig flörtölgetett azért de amolyan távolságtartó típus vagyok ha erről van szó. Tavaly nyáron viszont egy elég nagy kaliberű buliban összefutottunk spicces állapotban és szinte rögtön érezhető volt a szikra és hát csókolóztunk meg eléggé felhevültek a dolgok de csak ennyi volt arra az éjszakára.

Utána ugyanúgy beszéltünk továbbra is de több volt a flört, eltelt 2 hét, még 2 buli ahol összefutottunk, de csak a legvégén próbált "összeszedni" hogy menjek vele haza. Persze ez eszembe sem jutott ilyet tenni. Aztán egyik délután mikor nagyban beszélgettünk egy hirtelen felindulásból athívtam hozzám és lefeküdtünk, de megbeszéltük, hogy ez köztünk marad (ennek több oka is van amik lényegtelenek most) aztán az elkövetkezendő 4 hónapban 5-6x egymásnál töltöttük az éjszakát, de január óta nem történik semmi. Akárhányszor belelendülünk a beszélgetésbe és Ő HOZZA FEL A TÉMÁT, sosem aznapra szól a felhívás a keringőre hanem majd hétvégén majd ekkor, majd akkor és természetesen semmi sincs belőle.

Nem értem miért nem akar találkozni egyrészt, másrészről viszont minden nap kivétel nélkül beszélünk és kipróbáltam már számtalanszor ha nem írok neki, akkor is keres és érdeklődik felőlem és ő hoz fel OLYAN témákat, nem én.

Egyszerűen bosszant mert nem közömbös ember számomra és felkavar minden alkalommal. Bennem lehet a hiba, vagy csak ő egy szájhős?


2020. ápr. 28. 02:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban a te sarad, hogy még mindig felülsz a hitegetéseire, ahelyett, hogy elhajtanád. Te amolyan tartalékos vagy neki, hogy ha arra a hétvégére senkit se szed fel, te kapóra jössz.
2020. ápr. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt a sztorim. 1,5 ev idopocsekolas, annyi kulonbseggel hogy “egyutt” voltunk es ismertek a szulei, baratai, felvallalt kapcsolat volt, de! 2 havonta talalkoztunk. Se a nevnapom se a szuletesnapom nem volt kivetel ez alol. Mindennap irt, hivott, megbeszeltuk, hogy talalkozunk es a napjan vagy lemondta, vagy le se mondta hanem amikor indultam irtam neki mire o jaj most nem jo. Rengeteg vita volt ebbol, majd kileptem ebbol a ropppant epito kapcsolatbol. Azota sincs senkije. Es tenyleg hiaba kertem, konyorogtem, az anyukajaval beszeltem hogy mehessek el, nem nem es nem. Mindenre ez volt a valasz ami a szemely kontaktot illeti. Hagyd ra!!!
2020. ápr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez a srác nem szerelmes beléd, különben nemcsak hitegetne a szexuális együttlétekkel az első szex után. A legvalószínűbb, hogy valaki mással kavar vagy szeretne kavarni. S az is valószínű, hogy (részben talán épp ezért) nem is volt annyira szuper számára az az egyetlen szex veled. Innentől kezdve ez a srác felejtős, párkapcsolatilag ebből már semmit nem lehet kihozni. Nincs értelme erőltetni, ami nem jön szívből. Keress magadnak másik társjelöltet.
2020. ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak B opcio vagy neki .. akkor vesz elo, ha az A nem sul 😉
2020. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval néha megkettyintett, ezen felül magasról tesz rád...


Téged sem az eszedért szeret valaki. Kitalálom, te vagy a kövérkés csajszi, aki végre talált egy jóképű pasit, és azt hiszi, hogy ezt kapcsolatnak hívják.

2020. ápr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, te kis ártatlan...

Miután 1x lefeküdtél vele, már soha nem lesz olyan a kapcsolat, mint előtte.

2020. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!