Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrosszindulatúbb kérdése:

Lányok/nők, titeket mennyire idegesítene, ha valaki kivétel nélkül mindig olyan helyesírással kommunikálna veletek Messengeren, Viberen, Hangoutson, mint amit a Rigobácsi, Vagvölgyi Noemi oldalak készítői alkalmaznak?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok:


"aszunyog évente sokaltöb embertölmeg mintacápa azért merta szunyogot nehezeb lecsapni ésa szobába isbetud jöni"


"ariel: agyal pézt cipöre

triton: nincsis lábad megin kábittora kelmi"


Szerintetek nem fárasztó egy idő után?


2018. jún. 16. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
De, elég borzalmas lenne. Ritkán, poénból teljesen elmegy, de ha valakinek ilyen az írásképe vagy ezt egyszerűbbnek érzi, az kiábrándító.
2018. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
66%

Addig ütném ezeknek az oldalaknak az üzemeltetőit, amíg mozognak. Sok fiatal követi őket és tetszik nekik. Rengetegen már direkt így kommunikálnak a mindennapokban is, ami rettenetes.

Nem is igazán értem, miért tetszik ez embereknek. Hisz egy értelmes embernek ez nem vicces, hanem szánalmas...

2018. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
39%
Egy-egy szituacioban vicces
2018. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtannáci vagyok, szóval reszkessen tőlem minden rossz helyesíró! ;-))
2018. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen igénytelen szaron kamaszként sem tudtam volna szórakozni, nem sokáig beszélnénk.
2018. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De. Lezsibbadt az agyam.

Én nem tartom a helyesírást fontos szempontnak, mert én is rossz voltam nyelvtanból mindig (továbbá a helyesíráson lovaglókat sem értem meg soha), de amikor az ember nem is törekszik, tehát nem 1-2 hiba van, hanem fullba tolja a kretént... -.-

2018. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez még nekem sem vicces, pedig szinte egy törött lábú hokedlin is tudok vigyorogni...
2018. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!