Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is az aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az aki nagyon sok partnerrel feküdt le életében egyre "lelketlenebb", érzéketlenebb lesz? L

Figyelt kérdés

Nem csak a sok szexpartnerre értem,hanem akár a határok feszegetésére is extrém szexuális dolgok,vagy fizetni bizonyos szolgáltatásért.

Azt látom,hogy a mostani barátom aki elég sok mindent bevallott múltjáról életéről nagyon érzéketlenné vált. Neki teljesen normális sok extra dolog az ágyban,ami egy átlag embernek nem férne bele vagy ha bele is sok idő kellene mire rászánná magát. Neki a szex semmi,érzelemmentes dolog,mert bárkivel lehet csinálni.


De olvastam már prostiktól is könyvet,vagy cikkeket róluk és ők is azt mondták,hogy nagyon érzketlenné váltak a munkájuk miatt.


Szerintem nincs jó hatással az emberre,ha túl sok szexuális partnere volt,lélekölő lehet hiába mondják,hogy az egy élvezetiforrás ,kielégít,mégis lelkileg meg kell hogy viseljen.


Mit gondoltok? Vagy tapasztaltatok hasonlót?


2020. ápr. 29. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A szexuális kalandok vadászása ugyanolyan függőség, mint az alkohol vagy a cigi. Pótcselekvés. Céltalan emberek ezeket csinálják unalmukban. Szóval abszolút igen a válaszom, kiégett lélektelen emberekről van szó.
2020. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Azt gondolom,hogy nem érzéketlenné váltak hanem eleve érzéketlenebbek, kevésbé lelkizősek/érzelemközpontúak.


Azok akik lelkisek képtelenek arra,hogy áttérjenek egy érzelemmenteseb életre. Még akkor se ha csalódnak.

2020. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Igen. Én tizenévesen nagyon visszafogott, szerény, "ártatlan" srác voltam, mindig kapcsolatra vágytam és szeretetre. Viszont a nőknél nem voltak sikereim és csak 21 évesen voltam először nővel. Utána pedig azt hittem, hogy nekem valamit be kell pótolni, és hogy a szex a legjobb dolog és a legnagyobb teljesítmény a világon, amik ugye mára rájöttem hogy nem igazak. Néhány év alatt nagyon kiéltem magam, de ez tényleg valahol lelketlenebbé tett. (De pls ne csak végletekben gondolkodjatok.) Már nem tulajdonítok olyan nagy jelentőséget dolgoknak, amiknek régen igen.


Egyébként azt olvastam hogy a nők még érzékenyebbek a férfiaknál. (Ezt most nem bántásból mondom.) Hogy ők hamarabb tönkremennek lelkikeg a túl sok szexpartnerbe, mint a férfiak. De mindkét nemre abszolút igaz amit felvetettél kérdező, hogy ez megront minket.

2020. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

A kor előrehaladtával, a kapcsolatok szaporodásával eleve változunk. Csalódunk, tanulunk belőlük.

Egyértelmű,hogy 18 éves szűzként senki nem úgy látja a világot mint huszonévei végén, több kapcsolattal, csalódással, tapasztalattal maga mögött.

Aki csalódott óvatosabb, akit megcsaltak figyelmesebb,a szexben szerzett tapasztalatokat pedig bővítjük.

De alapjaiban kevés ember fordul ki totálisan magából és változik teljesen mássá.


Esetleg a külvilág felé, de belülről ugyanolyan marad.

2020. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
mindenbe bele lehet fásulni, de aki helyén tudja kezelni, az pont annyit dug amennyitől jól érzi magát. Nekem volt olyan év amikor 20 partnerem volt, es nem tört el bennem semmi.
2020. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így ebben a formában hülyeség. Nyilván lesz ilyen ember is, de alapjáraton annyifélék vagyunk, hogy ezt nem lehet így általánosan lesarkítani. Csak hogy egy példát említsek, azokkal mi van, akiknek tök kevés partnere volt, közben meg soha nem voltak romantikus gondolatai a szexet illetően és már szűzen is külön voltak választva nála az érzelmek a szextől? Már az első alkalommal se érezte úgy, hogy ez akkora dolog lenne, hogy ehhez érzelmek kellenének, hogy szorosak lennének lennének határai, már akkor nyitott volt szinte bármire? Mert ilyen is van például.
2020. ápr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem tévhit az,hogy érzelmek nélkül szexelünk. Az oké,hogy bemagyarázhatod magadnak,viselkedhetsz úgy,gondolhatsz a másik emberre tárgyként. De valójában ez abnormális és ezt a lelked,elméd meg fogja érzeni. Leginkább a nromális párkapcsoltodban fog ez meglátszódni,hogy képtelen leszel úgy kötődni hozzá ,mintha mondjuk ő lenne az első pár partneered. Emiatt sokkal könnyebben meg is válsz tőle,nem tudod igazán szeretni stb.

Biztos léteznek alpból lelketlen emberek akik soa nem is tudtak mást szeretni magukon kívül,de egy átlagos jóérzésű emberre mindenképpen hatással van szerintem!


Amúgy ismerek egy pasit akinek megszámlálhatatlan partnere volt,van. Neki nincs is stabíl barátnője évek óta és azt mondja soha nem is lesz. Saját bevallása szerint is azzal rontott el mindent,hogy ennyi nővel összefeküdt ráadásul elég fiatlon kezdte. Pedig ő alapvetően nagyon érzékeny ,simán sír romantikus filmeken,látszik a szemében is,hogy nagyon rendes . De annyi emberrel volt,hogy konrkétan képtelen nomrális kapcsoltra.

2020. ápr. 29. 11:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt tegyük hozzá, hogy az emberiség történetének 99%-ában az emberek 90%-ának 1, az az egy partnere volt egész életében és ennyi. Nem volt ilyen, hogy "tapasztalatszerzés", "kiélés" és hasonló mai dolgok, amikről se 50 éve, se 500 éve, se 5000 éve nem tudták mi az. Hozzámentél valakihez 15-20 évesen aztán jól van egész életedre. Nem mondom hogy akkor se volt senkinek szeretője, de nem ilyen méretekben.


Szóval evolúciós alapokon ehhez a manapság zajló össze-vissza keféléshez (főleg ilyen nagyságrendben, amikor valaki 20, vagy 100 partnerről beszél) nem vagyunk hozzászokva.

2020. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanúgy mint azok a lányok akik 40 éves korukig tindereznek és mégse találják meg az igazit.
2020. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!