Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak emberek akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak emberek akiket nem lehet kedvelni vagy szeretni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem én egy ilyen ember vagyok. Mindig is introvertált voltam, minél többet csalódtam emberekben, annál inkább kezdtem elveszíteni a hitet magamban. Barátságok, párkapcsolatok mind kudarccal végződtek. Úgy érzem magam mint egy kivülálló, akit szeretni se lehet, és ez nap mint nap szomorúva tesz engem. Ha hagytam magam átverni, ha nem akkor is mindig ugyanaz lett a végeredmény. Nem tudom miért lehetek ennyire hibás az eletben.
2020. máj. 1. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Enis hasonló helyzetben vagyok. Akárhova megyek azt erzem hogy ki nem állhatnak. De mindenkit lehet szeretni. Nekem anyáék mutattak meg azt hogy minden hulyesegem ellenére önzetlenül szeretnek es turnek nekem a végsőkig. Nagyon tiszteletre méltó dolog ez. Ha másokban nem is bízhatsz a szülőkhöz tudsz fordulni
2020. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah, vannak olyan emberek akiket egyszerüen nem lehet kedvelni.. Ismerek is pár ilyen embert.. De most neked konkrétan mi a bajod?
2020. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy én is azt érzem bárhova megyek, sehol sem szeretnek. Hiába vannak tőlem csúnyábbak is, bunkóbbak is, én még se lwhetek elég jó mások számára.
2020. máj. 1. 23:35
 4/9 anonim ***** válasza:
De miért? Konkrétan milyen szituk történnek veled?
2020. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo. " A szulokhoz mindig lehet fordulni" stb. Irtad. En eppen anyamban csalodtam a legnagyobbat. A noverem szebb, ugyesebb, okosabb. Szoval jobb kepessegu nalam. Anyam oriasi kulonbseget tesz kettonk kozott. Olyan nezetei vannak hogy a szepre, tehetsegre fel kell nezni. Akit maga felett gondol szinte imadja. Alit maga alatt azt lenezi, megveti. Mintha az adottsagainkrol, kepessrgrinkrol tehetnenk. Szoval a szuloi szeretet sem jar mindenkinek.
2020. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én itt vagyok. Igazából tartósan soha senki nem szeretett.
2020. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3: "bárhová megyek, sehol sem szeretnek"

Kik? Vadidegenek, akik mondjuk életükben először látnak, és semmit sem tudnak rólad?

2020. máj. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a hozzáállással van baj. Hogy tud egy barátság vagy párkapcsolat kudarccal végződni? Semmi sem örök, sajnos a barátságok sem, az emberek elsodródnak egymás mellől, de ez nem kudarc. Az is lehet, hogy egy párkapcsolatnak vége lesz, de ez csak azt jelenti, hogy vagy nem ismerted meg a másikat eléggé és nem illettetek össze, vagy jól indult, de valamelyikőtök elrontott valamit. Ezekből is lehet okulni, és egyik sem kudarc. Sőt, mindenkivel megesik. Inkább azon gondolkozz, hogy miért alakult így és mit tehetsz, hogy ezt legközelebb elkerüld.
2020. máj. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy és nem vagy nagyon ronda, akkor téged biztosan lehet szeretni. Ebben az esetben mégis miért ne lehetne?
2020. máj. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!