Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy az első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az első szerelem nem mulik el?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam mindenki mast ir.

22 eves vagyok, az elso szerelmemet 13 majdnem 14 evesen ismertem meg. 2 evvel idosebb volt nalam.

Kamasz volt, fiubol volt termeszetes hogy mi utan ment.

Szerelmes voltam az elso csokon kivul mindent vele eltem meg eloszor. Imadtam az anyukajat es o is engem. Viszont ez a fiu allandoan hazudott, hogy mit is csinal meg kivel. Tul sokszor bukott le, hogy megcsalt, de mindig tagadta.

2 evet voltam vele.

En is csak egy voltam neki a sok kozul, o nekem az egyetlen.

Egy masik fiuval kezdtem beszelgetni, igy sikerult ebbol a kapcsolatbol kilepni.

De az uj fiu mellett is o jart a fejemben.

Aztan annak a kapcsolatnak is vege lett masfel ev utan.

Jo fel evig nem volt senkim, akkor kezdtem el elni es probaltam kiverni a fejembol.

Aztan most ott tartok, hogy 4 eve vagyok egy fiuval. Egyutt elunk alberletben. Masfel ev utan szakitottam vele tul sokat vitatkoztunk, es a szex sem mukodott.

Most nem vitatkozunk annyit, csak annyit amennyi szerintem meg normalis viszonylag a dolgok is jok.

Aztan tegnap ramirt az elso szerelmem anyukaja, hogy jol vagyok e. Elotte a napokban allandoan az elso fiu jart az eszemben.

El akarom felejteni, de mindig eszembe jut, pedig rengeteget csalodtam benne es sokat sirtam.



2020. máj. 2. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 13 évesen volt az első szerelmem és mai napig nem múlt el teljesen, pedig mi csak elég közeli barátok voltunk és sanos nem lett belőle semmi.

Szóval lehet van benne valami, bár szerintem ez nem törvényszerű mindenkinél

2020. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlni elmúlik, csak soha nem feleded el.
2020. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem a múltban ragadni, ha valami elmúlik, azt elengedem és kész. Az első szakítás után pár hónappal már eszembe se jutott az exem.
2020. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyémet úgy kívánom, mint púpot a hátamra. Ettől függetlenül rengeteg első dolog hozzá fűz..
2020. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt első szerelmem, de fel sem éri azt az érzést, amit rá 2-vél ereztem a volt barátomnál.
2020. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lazy Lover ***** válasza:
nem igaz inkább úgy mondanám hogy van olyan hogy soha nem felejted el nekem is van olyan még tini szerelem volt de soha nem fogom őt elfelejteni
2020. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kettesnél a pont
2020. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LazyJones ***** válasza:
Ha az első szerelmemmel találkoznék, átharapnám a torkát. Ez azt hiszem, kizárja a szerelmet.
2020. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!