Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, titeket jelölt már be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket jelölt már be ismerkedési szándékkal nő?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi mi a meglátásotok ez esetben....inkább a másik végletről hallok sokat,hogy férfiak kezdeményeznek ismerkedést interneten...ha szimpatikusnak találnátok a nőt irnátok neki? Nem tartanátok "furának" a helyzetet?

2020. máj. 2. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszer facen ja
2020. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem ilyenre, de biztos visszaírnék neki.
2020. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám furának, egy bátor lány imponáló. De ha már bejelölt és visszajelöltem, akkor írjon ő rám, ne én írjak rá. Bár volt, hogy bejelöltek, de egy sem mert írni, csak likeolt, várva, hogy rájuk írok.
2020. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jelöltem már be ezért pasit, talán 3at, egyik jelölt csak vissza, de nem írt, pedig vártam volna, ha már bejelöltem.

Aztán ráírtam én és örült neki, volt randi is de annyira nem voltunk egy hullámhosszon.

2020. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de nem haragudnék meg.
2020. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"pedig vártam volna, ha már bejelöltem."


Bocs, de neked kellett volna írni, ha már ismeretlenül bejelolted. Nem kegyet gyakoroltal.


N

2020. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Facén ismeretleneket vissza se igazolok (ha csinos csaj, akkor sem, mert jó eséllyel kamuprofil vagy bot).

Ha valaki ismerkedni akar, menjen arra kitalált helyre (Tinder és társai).


32F

2020. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!