Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverok szerint hülye vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverok szerint hülye vagyok, hogy nem fogtam az egyetemen magamnak egy gazdag csajszit tartósan. De nem csak ez számít, ugye?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, most végzek közgázon. Mióta egyetemre járok volt több barátnőm is, akik közül nem egy elég gazdag családból származott. Volt köztük olyan jogász csajszi, aki valamilyen megyei főbírónak a lánya volt és például saját jachtjuk volt a Balatonon. Vagy volt olyan orvosis lány, akinek a szülei társasházkezelő vállalkozást vittek és 3-an laktak egy 5 szobás emeletes lakásban a belvárosban. Vagy volt egy másik, pszichológus hallgató lány és az apjának több lovardája is volt. Velük egy kivétellel én szakítottam pénzhez nem kapcsolódó okokból. Volt akivel két évet is együtt voltunk.


Ehhez képest szegény családból jövök. Apukám óvodai udvari karbantartó, anyukám gyári szalagmunkás. Régen jobb melóik voltak, de csak érettségijük van és nem tudtak elhelyezkedni ott újra egy kirúgás után. (Apa régen rendszergazda volt, anya irodai munkás.) Saját lakásuk van, meg a nagyszüleimtől is fognak örökölni egész jól, mert mindketten egykék, de azért nagyon keveset keresnek, na. Még a mai napig együtt nem keresnek nettó 300 ezret (nem Pestről van szó, hanem vidéki városról ahol élnek, ott ez elmegy.) Meg mindketten elég motiválatlanok, lusták, nem hittek soha magukban és én nem ilyen vagyok, sőt pont emiatt törekszem az abszolút ellenkezőjére.


Két régi haverom meg ezekkel piszkál évek óta, hogy legyek inkább olyan mint Jefferson a Rém rendes családból, egy üres fejű szépfiú, hogy keressek egy átlagosabb kinézetű, de gazdag (családú) feleséget és házasodjak be oda, meg ilyenek. Vagy hogy milyen hülye voltam, hogy ezekkel a lányokkal is szakítottam, mert általuk tök gazdag lehettem volna, amilyen magamtól nem lehetnék. De egyrészt bízok magamban, hogy magamtól is fel tudok emelkedni, másrészt pedig a pénz bőven nem a legfontosabb dolog a világon. Törekszem majd arra, hogy legyen, de nekem sokkal fontosabb az, hogy majd szeretetben és harmóniában éljek.


2020. máj. 3. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolkozol. Inkább keresd meg magadnak azt a pénzt, valósítja meg magadnak a céljaidat. Ezek tesznek elégedett emberré. Magad mellé pedig társat keress, akivel el tudod képzelni a jövőt. Nem a pénze vagy a külseje fog boldoggá tenni.
2020. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Igazuk van a haverjaidnak.

32 N

2020. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész nem valóságos. Amúgy közel se biztos,hogy elég lennél hosszú távon egy ilyen családnak.
2020. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél, mert én már láttam több példát arra is, amikor a srác együtt maradt a megismert, tőle sokkal pénzesebb csajjal. Nem azt mondom, hogy nem működhet, de ha tényleg a lány pénze a fő ok a szakítás ellen és emiatt a srác "megerőszakolja" magát, akkor az pár év múlva úgyis kibukik.


Vagy azért, mert a csaj megérzi, hogy bármit megtehet, úgyse lép le a srác és emiatt átalakul tipikus házi sárkányba, ami miatt a srác végül úgyis dobbant (normális férfi ezt a szitut nem bírja ki sokáig).

De gyakoribb eset, hogy menet közben a srác is felszívja magát egzisztenciálisan és amikor már a saját lábán is bőven megáll, akkor vagy félrek** vagy pedig lelép és felszed egy olyan csajt, aki tényleg bejön neki.


32F

2020. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-5

Köszönöm!


2-3

Csak akkor fogadom el a válaszodat, ha kifejted, hogy miért. Így nem. Nem vagyok elég anyagias? Vagy mi a baj? A családommal kapcsolatban sem az zavar, hogy csóróbbak, hanem hogy otthon nincs meg a harmónia, a szeretet.


4

Viszonylag jóképű vagyok, 195 cm, sportos alkatú. Intelligens is szerencsére és tudok "jól beszélni" a nőkkel.

2020. máj. 3. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok. Szerelem? Hol élsz, álomvilágban? Nincs sírig tartó, őszinte igaz szerelem. Az élethez pénz kell. A rózsaszín köd elszáll, jön a következő nagy szerelem, az is tart egy ideig aztán annak is vége lesz. A pénz a fontos, vagy te használsz ki másokat, vagy téged használnak ki.
2020. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!