Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mennyire számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire számít egy párkapcsolatban az, hogy a másik félnek milyen házuk van? Mennyire probléma, ha valaki nem túl gazdag?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy minden drága és új legyen, de az számít, hogy ne legyen kosz! Volt már ilyenben részem, a fürdő tiszta dzsuva, a konyha tele morzsával, étellerakódással... nagyon taszító! Persze, van aki rögtön azzal jön, hogy persze csak a pénz miatt... a nagy...-t.
2014. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valakinek 100 m2-es, kacsalábon forgó, városközponti villája van, a másiknak pedig faluszéli, 30 m2-es, omladozó vályogháza, a végkifejlet úgyis hasonló: egyiket a bank viszi el, másikat a tornádó...
2014. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek a másodikkal. Pénz hiányában is lehet igényes, tiszta, otthonos, családias környezetet kialakítani. Azért ha belépsz egy házba látszik, hogy a lakók milyen színvonalon élnek ott. Volt olyan ismerősöm, ahol 7-en laktak két kis szobában, de az anyuka (olcsó bútorokból igaz, de) ízlésesen berendezte a házat, hogy mindenkinek kényelmes legyen, tisztaság volt, és jó illat.

Viszont voltam már gazdagéknál is úgy, hogy a hűtőből áradt a bűz, mert rohadt hússal meg romlott kajával volt tele, és igénytelenség sütött le az egész házról. Persze ez a ritkábbik eset, általában ahol sok a pénz, ott minden pöpec.

2014. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én erre azt szoktam mondani, hogy alapból nehéz egy olyan embert találni, aki szeret és viszont szeretem. Ha jók a másik anyagi körülményei, az persze nem rossz dolog, de a mai világban egy normális társat is elég nehéz találni, nemhogy még az anyagiakat is nézni.
2014. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lesz*arom, hogy milyen háza van annak, akit szeretek.
2014. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bemegyek egy házba, nem az érdekel, hogy mennyibe kerültek a bútorok, vagy hogy gazdagok -e a tulajok, hanem az, hogy tisztaság van -e, igényes -e maga az egész, illetve nem ízléstelen. Mi tehetősek vagyunk, de nem azt néztük a bútoroknál, hogy drágák legyenek, hanem hogy az egész összhangban legyen. Mi az egyszerűséget és a klasszikus dolgokat helyezzük előtérbe. A tisztaság pedig nagyon fontos. Egyik ismerősömék nagyon nehéz körülmények között élnek, mégis normális a házuk, rendben van tartva, nincs cirkusz az udvarban sem.
2014. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Synesztro ***** válasza:
25/F Ez tényleg érdekes kérdés, de csak hozzáállás kérdése. A pároméknak szebb, városi emeletes lakásuk van, nekünk vidéki földszintes kissé szerényebb. A társadalmi ranglétrán mind2 család azonos szinten áll, nem gazdagok, de nem is szűkölködnek. Na most. Az én szüleim, már kissé idősebbek, nehezebben csinálnak meg dolgokat, főleg a ház körül, így mondhatni, mikor a párom először jött hozzánk, előtte én csináltam meg dolgokat, pl. vízkőtelenítettem a kádat, és a zuhanyzót, esetleg port törölgettem, takarítgattam, kicsit jobban, mint máskor, hisz különleges a vendég, valamint anyámék régimódiabbak, mind bútorban, mind felfogásban. Mikor hozzájuk mentem, a szép, igényes, és modern bútorok ellenére, szanaszét dobált összegöngyölt zoknik látványa fogadott, először azt hittem éppen nagymosás előtt állnak, aztán kiderült, hogy ez a perzsa macskájuk játéka:S A macska náluk olyannyira szent, hogy még a konyha asztalra is felmászhat, és a kajába is beleszaglászhat, ha akar (bele soha nem enne, mert a wiskason kívül mást meg nem zabál:S) de eléggé irritáló volt első élménynek. Szóval ahány ház, annyi szokás:D:D:D
2014. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!