Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy ennyire szerencsétlen vagyok minden téren?

Figyelt kérdés

Nem voltam féltékeny másokra de sajnos mostanában nagyon az kezdtem lenni.

Mindenhol azt látom, hogy eljegyzés,házasság,gyerek boldogság stb.


Erre én? Évek óta szingli, semmi de tényleg semmi kapcsolat vagy csak alakulóban se, munkám sincs jelenleg és egészségem se.

Legbosszantóbb az egeszség, mert egy olyan betegségem van amit nem lehet kezelni és egész életembe nehézségeket fog okozni, ebből kiindulva normális eletem se lehet.

Minden barátommal jó dolgok történnek és természetesen örülök de én miért kell ilyen szerencsétlen legyek? Nekem ez nagyon rossz és nem tudom kezelni, úgy érzem kezdek depressziós is lenni.

Voltatok hasonlóan?

L/25



2020. máj. 3. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hány elvált anyuka lesz 10 ilyen barátnődből? Vagy 10.
2020. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért remélem nem így lesz, mindent meg lehet oldani...
2020. máj. 3. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:

# jelenleg is 60+% a válási arány.


Szóval ne csak most irigykedj rájuk, hanem akkor is amikor válnak és egyedül maradnak a gyerekkel.


"Miért érzem azt, bla bla bla"


Azért mert egész nap a fészbúkon lógsz és nyáladzol más életére.


ha annyira pasit akarnál magadnak, akkor felmennél egy társkeresőre fbozás helyett és ismerkednél.


de gondolom.. "én nem fogok egy pasira se ráírni", " nem ismerkedem interneten" lemez forog nálad is. Az irigy vagyok a másikra album mellett.

2020. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi van az egészségeddel?
2020. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán neked is ismerkedni kellene ahogy nekik.
2020. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi van az egészségeddel? Miért nem ismerkedel? A házasságok nagy része válással végződik.Le írom neked amit nekem mondott a pszichológus: Tíz pont az optimizmusról amit érdemes megfogadni!


1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!


2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !


3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!


4 A természet legnagyobb csodája vagyok!


5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !


6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!


7 Nevetni fogok a világra


8 Ma megszázszorozom értékeimet


9 Most fogok cselekedni


10 imáimban útmutatást kérek

2020. máj. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi azaz egészségügyi probléma?
2020. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!