Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy én egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én egész életemben szerencsétlen vagyok, míg mások meg mindig szerencsések?

Figyelt kérdés
Odafigyelek a külsőmre, mindig gondot fordítottam rá. Vannak tőlem szebb és csúnyább nők is akiknek mégis van társuk évek óta. Nekem meg csak pár hónapra jutottak "kapcsolatok", ha egyáltalán lehet-e ezeket annak nevezni. Engem csak átverni tudni a pasik, nem hogy szeretni és megbecsülni. Úgy érzem a 28 évemmel le vagyok maradva, már ennyi évesen másnak gyereke van.
2019. jún. 22. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem unod még? Hónapok óta x időközönként kiírod. Fogadjunk, attól meg elzárkóznál, ha egy értelmes férfi rád írna itt. 32f
2019. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nemcsak te vagy így kérdező. Másrészt sajnos sokan, akik pl 20 éves korukban kerültek össze, lehet, hogy épp válnak... ez is szomorú tendencia. Ha így nézed, lehet hogy még nem volt igazi kapcsolatod, de vannak többen, akik ilyen korukban kerülnek padlóra egy szakítás, válás miatt, akár még gyerekkel is. Tudom ez nem vigasz. De ehhez képest nem olyan rossz a helyzet. A szerelem bármikor beköszönhet.


Az is lehet, hogy nagyon kritikus vagy magaddal, és másokkal is. Egy férfi érzi, ha a nőnek mindenkiről nagyon meg van a véleménye, és bezárkózik, mert érzi, hogy kevés a nő mellé. Ilyen is szokott lenni.

2019. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a korulmenyek aldozatanak tartod magad es ez a pesszimizmus ujabb szrt vonz be az eletedbe. En pl mindig ugy tekintek magamra mint a keljfeljancsi gyerekjatek.

28evesen meg semmirol sem maradtal le. Razd meg magad es kelj fel ujra a padlorol. 32evesen talaltam meg a tarsam 2gyerek, valas es egy autoimmunbetegseg utan. Az elet nem setagalopp, de olyan nincs h valaki mindig lent van, hacsak nem elvezi a lentben valo dagonyazast.37N

2019. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedsz egy kapcsolatban?
2019. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok férfiban. Rengeteget fejlesztettem magamon, nagyon adok magamra, a párkapcsolat mégsem akar összejönni. Sokáig gondoltam, hogy egyszerűen nem vagyok vonzó, bármit is teszek, de ezt azóta már több tapasztalat is cáfolta: addig több lánnyal is eljutottam, hogy elkezdődjön valami, csak a kapcsolat nem jött össze soha azokkal, akikkel szerettem volna.

A pszichológia szerint az ilyen dolgok mögött általában az áll, hogy az embernek az élet területén célszerűtlen érzelmi, viselkedési sémái vannak, amik meggátolják, hogy változtasson a helyzetén. Az ember újra és újra ugyanazokat a köröket futja le, és miközben belül úgy érzed, te mindent megteszel, valójában a saját farkadat kergeted (no pun intended).

Persze az, hogy ezt felismered, még egyáltalán nem megoldás. Instant fix nincs.

2019. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nyugi nem csak te vagy ilyen szerencsétlen... :/


én igaz srác vagyok 20... de elég nehezen megy minden 5X többet kell hajtanom nem mondom hogy csúnya vagyok sőt általában mindig nézni szoktak amikor mondom hogy nincs barátnőm... sportolok rendszeresen, odafigyelek a külsőmre, tanulok hogy jó munkám legyen (na ez meg a másik mikor érettségire mentem szakma után minden hova kellettek emberek most meg amikor végeztem vele üresedés van.. de megyek még tovább tanulni most... és tuti hogy megint munkaerő hiány lesz :D)

tudok zenélni (gitározni meg énekelni sem éneklek rosszul) humoros vagyok a magam módján, jól kommunikálok, meg elég sok minden érdekel... tudok főzni is, angolul és németül is tudok beszélni... de valahogy akkor sem jön össze :D


én is úgy érzem hogy kezdek egyre jobban le maradni... na meg igen ezt már észre vettem ez olyan mint egy szerencse játék valaki nézhet ki bármely jól lehet bármely sikeres vagy tehetséges ha nem akkor nem :D van 1-2 olyan ismerősöm aki szintén nagyon tehetséges sikeres de nincs barátnője meg van olyan falusi tahó ismerősöm akinek egyszerre kettő is volt... igaz amint megtudták elhagyták őt...

2019. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!