Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportos vagy vekony alkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos vagy vekony alkatú nők akik utálják a kövéreket, képesek lennétek kigúnyolni, megalázni valakit azert mert dagadt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Én nem kedvelem a kövéreket,hogy kiosztanek e valakit?

Szerintem menne!

2020. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Sosem aláznék meg senkit attól, hogy szexuálisan nem vonz. Ha elhatározott, akkor még segítek is neki a diétában és az edzésben, ha szeretné. De összejönni nem fogok vele és ha ezt erőlteti, elküldöm a qrva anyjába is akár. A barátságomat és a segítségemet fel tudom ajánlani, ha emberileg olyan. Ezt vagy elfogadja vagy nem.
2020. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Az én ilyen ismerőseim inkább pont, hogy motiválni próbálnak, hogy kezdjek valamit a hájammal.

Biztos van aki rosszat tenne valakivel, mert dagadt, de nem kell általánosítani.

2020. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább segíteném, motiválnám ha látnám az elszántságot benne. De nem tudnék összejönni elhízott emberrel.
2020. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Csak abban az esetben, ha ő sértegetne először. Csak úgy random nem tennék ilyet sosem.
2020. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha, nem tudom, miért túlsúlyos. Én genetikailag vékony vagyok, de volt egy kb 1,5 éves kövér időszakom, amikor meghíztam betegség miatt. Hirtelen nagyon bunkók lettek velem olyanok is, akik addig kedvesek voltak (főleg a férfiak). Egy örök lecke volt ezt megtapasztalni.
2020. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha arrol van szo, hogy ezt elvezi, es terapeatikus cellal ujra akarja elni regi megalaztatasait, akkor sem volnek kepes erre.
2020. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem aláznék meg emiatt senkit. Nem is utálom a kövéreket, maximum akaratgyengének tartom őket amiért a zabálás fontosabb, mint az egészségük (főleg akinél a túlsúly, egészségtelen életmód már egészségügyi károkat okozott, de akkor sem akar változtatni). Valamint ha még nyavajgás is van mellé, hogy le akar fogyni "de nem megy", mert hát a kaja olyan finom, de nekem milyen könnyű, mert van akaraterőm, meg tudom állni...ezt nem bírom hallgatni és sok ilyen van a környezetemben.


De teszem azt a páromon is van +5 kiló és őt zavarja olykor, hogy "hogy néz már ki mellettem". Feldobtam neki, hogy ha van kedve, jöjjön velem edzeni. Ha egyszer él vele, akkor él, ha nem, akkor nem. Valamint a kajálnál is mondtam, hogy más nem, lehetne egy próbahét, amikor ugyan azt eszi, mint én, csak nagyobb mennyiségben. Egyfelől meglátná, hogy így is lehet sok finomat enni és nem is kéne mindig 2 felé főznöm, sütnöm. De ezt sem erőltetem rá, csak feldobtam és majd szól ha úgy gondolja.


De családból vagy baráti körből is segítek bárkinek ha kérik és ha tudok (étrend, közös edzés), csak többnyire nem történik semmi vagy pár nap után visszatérnek a korábbi életvitelükhöz.

2020. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Ha a másik is nő, akkor minden további nélkül. Pont úgy, mint a srácok.

A kövér férfi általában elég nagydarab, hogy szemtől szembe ne alázzák meg. De egy nőt szinte mindenki kötelezően betalál.

Aki azt akarja írni, hogy nem igaz, annak pedig belinkelek 200 kérdést, ahol ha egy nőnek párkapcsolati problémája van, ott egyből látatlanban beoltjàk, hogy dagadt, és az az oka. Látatlanban!

2020. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem kedvelem a kövéreket, de sosem osztanék ki senkit a testalkata miatt.
2020. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!