Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért híznak el mellettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak el mellettem a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindegyik férfi, akivel valaha összejöttem(évekig tartó kapcsolatok voltak) szépen hízásnak indult mellettem, holott egyikükkel sem éltem együtt.

Amikor összejöttünk, tök átlagosak(inkább sszálkás izomzatú) voltak egy kivételével, aztán Kb. 15-30kg-ot hízott mindegyikük. (az egyikük 110kg-ra hízott, amikor szóltam, hogy fogyni kéne csak ígérgetett, aztán tovább hízott)

Egyiküknek sem volt betegségük.

Én egyik esetben sem híztam. Akkor is, ma is vékonynak számítok.



Tudom, senki nem tudhatja erre a választ, de hátha van valami tipp.



2019. aug. 13. 10:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Mert te tömted őket, ahelyett, hogy ők tömtek volna téged. 😄
2019. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És mind közepesen nehéz fizikai munkát végzett, tehát az energia persze kellett, de na.
2019. aug. 13. 10:36
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Én épp ezért mindig már az elején megmondom, hogy a túlsúly nem jön be, legkisebb mértékben sem. Úgyhogy tudják, hogy vagy sportolnak mellettem, vagy ennyi volt. Én világ életemben vékony, sportos lány voltam, úgyhogy nálam sem kell félniük, hogy elhíznék vagy elhagynám magam. Kivéve terhesség alatt valószínűleg hízni fogok, de arról nem én tehetek, hanem a hormonok. Utána meg úgyis leadom.
2019. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem "tömtem" őket.


Írom, hogy nem éltünk együtt, csak néha ettek a főztömből.

(nem főzök rosszul)

2019. aug. 13. 10:37
 5/20 A kérdező kommentje:
A legutóbbi kapcsolatomban már az elején elmondtam, hogy NE hízzon el. Erre mi lett...hízott.
2019. aug. 13. 10:39
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Túl jól főzöl:)
2019. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

#5

Akkor kidobod és kész. Meg nem kell megvárni, hogy 30 kg-t hízzon, már az első 5-nél mondd meg, hogy zavar. Ne szexelj vele, mert nem kívánod. Hidd el, össze fogja kapni magát.

2019. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Kapcsolatban ellustulnak és elengedik magukat.
2019. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes, velem a nőkkel volt ugyanez. Mindegyik bnőm hízott valamennyit, de a legutóbbi, akivel össze is költöztem, a legtöbbet.

Persze nem direkt etetem őket. Bár alapból a molettebb nők jönnek be.

2019. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%
Mert csak a kigyúrt izomcsákókat csíped, azok meg szinte kivétel nélkül úgy fognak kinézni, ha nem gyúrnak, mint egy villanybojler.
2019. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!