Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 év korkülönbségről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év korkülönbségről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, 24 éves vagyok a párom 40 Már 4 és fél éve együtt vagyunk, eddig semmi probléma nem volt a kapcsolatunkban, már a szaporodásról is szó esett. Igazából a páromról meg nem mondaná senki hogy 40 éves, a 35-öt is alig nézné ki belőle valaki. Eddig sosem szólt meg minket senki. Az ő szüleinek semmi baja nincs, az én szüleim egy kicsit ellenezték eleinte a kapcsolatunkat de mostanra már semmi bajuk nincs. Én a Ti véleményetekre kiváncsi vagyok erről a nagy korkülönbségről, jöhet hideg meleg

2020. máj. 3. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Huhh. Ez szerintem kicsit nagy különbseg.de ha boldog vagy vele àm örömmel okèt mondok. Bàr szàmits rà hogy ha 50 lesz te meg 30 akkor mar az 50 es pasik kicsit jobban idegeskedni kezdenek , meg letojnak mindent maguk körött. Ennyi
2020. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szaporodás?! Ezen szétröhögöm magam. A korkülönbség meg te tudod belefér-e, nekem sok lenne.
2020. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Az a véleményem, hogy hosszútávon nem működik.

Generációs különbségek vannak/lesznek.

Ez már nem az a világ ahol működik.

De áruld már el, hogy jön össze egy 24 éves egy 40 évessel?!

2020. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem lány vagy, hanem fiatal NŐ. Ráadásul 4 év után jut eszedbe agyalni? Pláne, hogy a szülők is elfogadják?


Ez kamu kérdés!

2020. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

4 éve? f asza...


A közös gyereketek 25 éves kora körül vagy félárva lesz, vagy végig kell néznie ahogy az apja demencias, cselekvésképtelen vénemberré válik.

Te ~45 évesen fogod őt hurcolni mindenféle orvosokhoz, és ápolni, amíg középkorúan meg nem ozvegyulsz. Szex természetesen nem lesz, de még jó ideig kívánni fogod.

Persze jó is a pillanatnak élni, és csak azt nézni, hogy huuuuu milyen fiatalos most, de hosszú távon esélyed sincs rá, hogy megoregedj a szerelmed mellett, és együtt éljétek át a korotokkal járó szépségeket és nehézségeket. Te idősödni fogsz, ő meg csak vénülni. Itt kizárólag ő fog jól járni, aki elmondhatja magáról hogy egy huszonéves lányt tudhat maga mellett. Őszintén, irónia nélkül mondom hogy remélem, legalább pénze van...


Persze felnőtt vagy, te tudod hogy mit akarsz (bár 24 évesen még viszonylag kezdő felnőtt vagy, kevés tapasztalattal, és a többségnek ilyenkor még nincs teljesen benove a feje lágya).

Ha mérlegeled hogy megéri-e ez a kapcsolat, és úgy döntesz, hogy a milliónyi férfi közük nem találnál egy jobbat sem, akkor felesleges mások véleményével foglalkoznod.

2020. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez a korkulonbseg a no javara sem szamit. Azelott nem volt akkora cirkusz a korkulonbseg tema. Ugysem eletkortol fugg az erettseg. Senki mas velemenye nem szamit. Amugy az egyidos parok tobb, mint a fele szetmegy. Akkor meg?
2020. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem ez miért kérdés 4 év együttlét után. Ti érezzétek jól magatokat, mindenki más véleménye le van szarva.
2020. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!