Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érettebb hölgyek! Nagy merészs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb hölgyek! Nagy merészség volt ez?

Figyelt kérdés
Kint voltam bringázni egy parkban és láttam, hogy egy 40-42 körüli hölgy tanulgat korizni. Kis esetlen volt, meg óvatos. A kislánya 20-30 méterre korizott tőle. Leszólítottam, hogy elnézést, most gyakorol először? Mondta, hogy már régen is akart, csak nem vette rá magát. Kedves volt nagyon, váltottunk pár szót, majd sikeres gyakorlást kívántam. Mosolygott ezerrel. 5 perc múlva látom, ott a férje, bringával. 😅😅😅 Igazából nem volt célom megfektetni (jó lett volna persze), csak gyakorlom az idegen nők megszólítását, mert rám fér. Régen csajoztam. 😬
2020. máj. 3. 20:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Az, egy oroszlán idomár is megirigyelhetné. :D
2020. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Mi volt ebben a merész? :O
2020. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
50%
Nem,az lett volna merészség,ha megfogod a derekát,és tolod magad előtt
2020. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Figyeljetek ide barátaim. Őszintén kérdezem. Nem kell oltani, okoskodni, kecziskedni. Jószívű válasz kéne.
2020. máj. 3. 20:43
 5/30 anonim ***** válasza:
97%

"A rák egye ki a beleteket."


Így nehéz lesz elrejteni a származásod.

2020. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem volt semmi merészség, mégis sokan még idáig sem jutnak el. Lelki szemeim előtt látom hányan kerülnek olyan helyzetben hogy látnak egy szimpatikus lányt látszólag egyedül, és vajon hányan mennének oda hozzá?
2020. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
De most tényleg, ebben mi volt a merészség? Hogy meg mertél szólítani egy idegen nőt? Hűha. Semmi 'olyan' nem volt abban amit csináltál, nem közeledtél felé, nem flörtöltél vele stb...
2020. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
100% magyar.
2020. máj. 3. 20:53
 9/30 A kérdező kommentje:
Ezt kérdezem 12es, hogy az volt-e. Nem kijelentés, hanem kérdés. Vili?
2020. máj. 3. 20:54
 10/30 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nekem pl. nem lett volna hozzá bátorságom, de amúgy semmi merészség nincs ebben.
2020. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!