Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek közül aki látta, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek közül aki látta, az Agymenők 4 férfi főszereplő közül melyik férfit választanátok? Mennyi esélyük lenne? Csak is külsőre vonatkozik a kérdés.

Figyelt kérdés

20150108big-bang-theory-agymenok.jpg


Mennyi esélye van egy ilyen külsejű embernek?


Szóval egyszerű hétköznapi ember nem tudós, legyen valami irodai munkájuk mondjuk havi 2-300 e keresettel.


2020. máj. 4. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok leszbi, de Penny-t választom. De komolyan.
2020. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Csakis külsőre Raj, vele majdnem holtversenyben a sorozat eleji (még nem elhízott, még nem megöregedett) Leonard.

Ha a belsőt is néznénk, az sokat bonyolítana a helyzeten, és teljesen megváltoztatná az állást. :)

2020. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy azt vesszük, ahogy konkrétan a sorozatban kinéznek, öltözködéssel-hajjal stb. együtt, vagy ahogy a színész kinéz, amikor épp nem karakterben van.


Ha a karakter külsejét nézzük, akkor Leonard (azaz Johnny Galecki) nekem a top, és simán lenne nálam esélye.


Viszont Simon Helberg szerintem, ha nem ilyen bilifrizurája van, mint a sorozatban, kifejezetten jóképű, legalábbis nekem nagyon tetszene.

2020. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Talán a Leonard nevű fazon, valahogy még talán ő tűnik a legszimpibbnek, mint férfi.

Végülis ha én is szimpi lennék neki, miért is ne.

2020. máj. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Leonard. Főleg, mikor visszajött szőrösen az Antarktiszról😊
2020. máj. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

A külső pont kb. 0 szexuális infó agy nőnek.

Én meg se tudom különböztetni az embereket külsőre.

2020. máj. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Leonard szerintem egészen rendben van, cuki. Neki ia megvannak ezek a képregényes hülyeségei, de ennyit elnéznék egy pasinak, mert a helyén tudja kezelni. Szerintem vele semmi baj nincs, lenne esélye.

32N

2020. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!