Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Építkezzünk vagy az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Építkezzünk vagy az esküvő legyen korábban?

Figyelt kérdés

Tetőtér beépítésről van szó, szerkezetkész állapotba kb 3 millióból juttatnánk el, és akkor utána ahogy van pénzünk folytatgatjuk, és amíg elkészül a mostani helyen (tetőtér már beépített része) tudunk lakni.

Az esküvő meg kb 70 fős lenne, 2 millió körül jönne ki.


A kettőre együtt nincs pénzünk, és az építkezést is csak 2021 tavaszán tudnánk kezdeni.

Párom a "kettészedett" esküvőt nem szeretné (hogy most "ketten" bemegyünk, aztán pár év múlva meg lagzi).

Viszont esküvő nélkül meg nem lenne papír, h én is adok pénzt ebbe, és így ki tudnának semmizni, ha valami mégsem működne (nem úgy készülök, h szétmegyünk, de az ördög sosem alszik).


Ti mit tennétek?


2020. máj. 5. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Felelőtlenség járvány alatt vagy után lagzit szervezni; ha állam engedi is, a veszély nem fog elmúlni egy csapásra.

Elégedjetek meg állami esküvővel; ez gyakorlatilag egy szerződéskötés.

2020. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Eskuvo. Jarvany meg mindig van, ez meg jobban fel van epp kapva, mint kene.
2020. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha ebben, nem tudtok megegyezni és a gykn érdeklődsz a lehetőségeidről...


Én, a helyedben egyikbe sem kezdenék bele.

2020. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Polgári esküvő előtt semmiféle építkezése/pénzbeleadásba nem mennék bele.
2020. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, miért kell az utolsó milliókat egy lakodalomba ölni. Ha nincs pénzetek, akkor legyen kerti parti utána.
2020. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Lagzit is idén el kell felejteni. Tavasszal akkor lagzizzatok, amikor meg van elég pénz, jöhet a tető. De papírozhattok is a tetőről, hogy ne legyen kisemmizésre esély.
2020. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért van pár dolog ami nem tiszta. Kié a ház aminek a tetőterét beépítitek? Tiétek? Szüleiteké? Saját használatra lesz vagy anyósékkal fogtok együtt lakni? Én esküvőt tenném előbbre, de ha nincs pénzetek a felújításra és az esküvőre is, akkor csak kis esküvőt terveznék, szűk családdal, polgári plusz vacsi. Ha viszonyt anyósékkal fogtok együtt lakni akkor én bele nem mennék egy ilyen vállalkozásba semmi pénzért.
2020. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a drága lagzival, esküvővel van baj, HA MEGENGEDHETITEK MAGATOKNAK. Ti nem engedhetitek meg a dolgot. Ezzel jó lenne tisztába jönnötök minél hamarabb. Ha van valakinek felesleges 10-20 milliója legalább, akkor nyugodtan tartson 2 milliós lagzit. Akinek 3 millió forintja van, az ne akarjon 2 milliós lagzit tartani, mert nincs rá pénze. (Az hogy van valamire pénzed vagy nincs, nem azt jelenti hogy éppen rendelkezésre áll-e annyi pénz. Mert az a pénz még ezer más, sokkal fontosabb dologra is kellhet, vagy későbbre is kellhet, ha épp most nem is.)


Ne éljetek ennyire álomvilágban és igazítsátok az igényeiteket és a vágyaitokat a valódi anyagi lehetőségeitekhez. Tök más dolog az, hogy mire vágytok és mit engedhettek meg magatoknak.

2020. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!