Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így egy férni velem?

Figyelt kérdés
Szóval alig keres engem, ha én keresem akkor nyitott, látszólag örül viszont 1 hét után alább hagy a lelkesedése és nem ír, nem keres. Egy helyen dolgozunk és sokszor észreveszem, hogy messzebbről figyel hosszan, és máshogy viselkedik, ha a közelében vagyok. Sokat néz és mosolyog rám, kacsint. Nekem ő nagyon tetszik, simán felszedhetne, de mégsem teszi, csak flörtöl velem. Nincs neki senki, voltam már nála, meg más is mondta. Miért nem hagy teljesen békén, ha nem kellek neki?
2020. máj. 5. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem béta verzió vagy nála. Ha te lennél a number 1, akkor már rég rádhajtott volna. Vagy az is lehet, hogy csak szimplán introvertált (mint én) és nehezen kezdeményez.


Csak zárójelben:

"simán felszedhetne" - vicces, mikor a nők beszélnek így magukról :D


24f

2020. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem hagy békén,mert nem engeded neki.Ne írjál te sem,aztán majd elválik ő keres e!
2020. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert sokadik vagy és tudja, hogy odavagy érte, bármikor jöhetsz. Mit nem értesz?
2020. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
nem akar tőled semmit, de az imponál neki, hogy bármikor "felszedhetne". Simized az egóját, ennyi.
2020. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kivéve az utolsónak. Honnan vonod le a következtetést, hogy mennyi eszem van abból, hogy feltettem egy kérdést, egy szituációról amit nem tudok hova tenni. Kivülállóként te biztos secc-pecc levágtad, mivel nem kötnek meg az érzelmek, de ettől függetlenül te egy arrogáns, modortalan bunkó vagy. Én meg akkor inkább maradjak naív, meg vészlyuk. 😉
2020. máj. 5. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem volt nehéz levonnom. Na, puszi! ;D
2020. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Te miért viselkedsz így vele?

Kellene neked, de nem hajtasz rá

2020. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem akar tőled komolyat, élvezi ezt a játékot, illetve, hogy bejön neked
2020. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!