Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert viselkedik igy? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tobb,mint 1eve szakitottunk a volt baratommal,de azota fb-n folyamatosan letilt vagy felold.

Eszre vettem,hogy nagyon ritkan megnezi a napon.

Amiota vege parszor beszeltunk.

Legutobbi beszelgetesunkrol rakerdeztem,hogy erez-e meg irantam valamit,de valaszt nem adott,akkor le voltam tiltva.

Ez volt kb 2hete es mara fel vagyok oldva.

Nem ertem a logikajat..🙄🤔

Azt mondta van egy lany,akivel ismerkedik es,hogy a lany mennyire hasonlit ram,de ezt a lanynak is megmondta.

Annyit mondott meg,hogy nagyon megutalt engem,de mar az okat nem tudja🤨

Azt tudni kell nagyreszt miatta lett vege es en nagyon szerettem,de mar nem birtam es otthagytam.

Egyutt eltunk 3honapot,de ossz-visz 3ev 5honapot voltunk egyutt.

En meg mindig szeretem,de nagyon megbantott es osszetort.

Nem ertem ot,ha nem erez irantam semmit vagyis ezt gondolom,mert valaszt nem adott ra,akkor miert old fel folyamatosan fb-n?

Mikor beszeltunk azt azert tudom biztosan,hogy orult neki.😊


2020. ápr. 5. 15:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Beszelgetesunkon*
2020. ápr. 5. 15:53
 2/4 anonim válasza:
100%

Legtisztább ha te tiltod le és kizárod az életedből, mert ennek így se eleje se vége. Okkal lett vége, te hagytad ott ráadásul.

Vagy döntse el mit akar, vagy te döntsd el, mert ez hosszabb távon ha esetleg neked lesz kapcsolatod, vagy szeretnél, akkor ez nem visz sehova, csak hátrébb.

2020. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szükséged van erre, hogy időnként megtaláljon? (és a miért már lényegtelen)

Ha igen, akkor ne tegyél semmit.

Ha nem, akkor pedig tiltsd le és ne foglalkozz vele. Hidd el könnyebb lesz utána teljesen lezárni és egy normális kapcsolatba kezdeni.

2020. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan ? Ezaz életed?
2020. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!