Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek ha rátok írna az exetek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Olvasatlanul törölném a ... üzenetét.
2020. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Töröl, tilt.
2020. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én nő vagyok, de valószínűleg le akarna feküdni velem, és ha közölném, hogy de hát én továbbra is komolyat akarok, lerázna valami hazugsággal.
2020. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Életem eddigi legjobb párkapcsolatában vagyok jelenleg. Olyan boldoggá tesz, mint soha senki. Ő a mindenem.

És hogy mit tennék, ha emellett rám írna az exem? El se olvasnám, gondolkodás nélkül törölném. Majd 2 mp múlva már arra se emlékeznék, hogy valaha kaptam tőle üzenetet.

23/F

2020. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Van olyan exem, akinek valószínűleg örülnék, ha felkeresne. Nem kell minden exet utálni emberek :D
2020. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom. Semleges. Miről beszélgessek vele? Az időjárásról?
2020. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasnám, és legjobb tudásom szerint válaszolnék rá. Nem vagyok haragtartó típus, ráadásul szerencsére sikerült egy kivételével mindegyikükkel megtartani azt a fajta beszélő viszonyt, hogy bár nem keressük egymás társaságát, de ha véletlenül összefutunk, bárminemű feszengés nélkül tudunk 3 mondatot beszélni egymással. Nem gondolnám, hogy bármelyikük is újra akarna kezdeni bármit is, ha mégis, akkor is lehet kulturáltan nemet mondani. Ha meg bármi más miatt keres, mi okom lenne arra, hogy ne foglalkozzak vele?
2020. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megköszönöm hogy keresett.
2020. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben ignorálnám.
2020. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Dugnék vele egyet, aztán eldobnám, mint a használt zsepit. Jó nő.
2020. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!