Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idősen érdemes gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősen érdemes gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Most ne az anyagi hátteret nézzük, hanem ha megvan minden akkor mikor érdemes.
2010. júl. 28. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
ha megvan mindened akkor MOST ! :)
2010. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jó de 19 éves vagyok :)

még nem szeretnénk gyereket, csak pár év múlva :)

3éve vagyunk együtt..

de a párom olyan 26 évesen szeretne vagy 27..

mondom én olyan 22-23 max 24 :S

ezért érdekel ki hogy gondolja :S

2010. júl. 28. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan minden , akkor sztem bármikor :)
2010. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

olyan 20-25 év között a legalkalmasabb a szervezet és még érett is avgy rá. onnantól minél jobban idősödsz, annál nagyobb az esély a beteg vagy genetikai rendellenességel születendő gyermekre. (de ez inkább olyan 35 fölött)

szóval olyan 20-30 között van a legnagyobb esély egészséges és éretmes babákat szülni.

30 év fölött is lehet, de annyira nem javasolt. de 40 felett már tényleg kockázatos. nemcsak a baba, de az anya szempontjából is.

2010. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát akk bármikor,csak vigyázz kine csússzon a kezeid közül az a sok minden..:)
2010. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerinetem csak akkor ha már eleget szórakoztatok, éltetek, mert bármennyirecsodás egy gyerek, mégis csak nehezebb a kaland
2010. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, de még tanulok egyetemen. 1,5 mire végzek. Utána jöhetne:)
2010. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 23-28 év között a legideálisabb.
2010. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100. Tuti nyerő.
2010. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én olyan 32-35 év közt vállalnék majd gyereket.


Ekkora már biztosan eldőlt, hogy milyen ember vagy, és az anyagi háttérnek is meg kell lennie. Viszonylag közel a kapuzárás (ami legyen mondjuk 50 éves kor), úgyhogy arra is kevesebb az esély, hogy a férjed/feleséged félrek*r a hátralévő életetetekben, vagy a házasságotok tönkre megy.


Ja de azért maradjon fiatalos is az ember lélekben, mert elég sz@r ha a tinédzser gyereke úgy fog viselkedni mint egy 50 éves vén, életunt trottyos.

2010. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!