Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lennétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lennétek olyan lánnyal, akinek pattanásokra hajlamos az arcbőre? Nekem ilyen, és taszítónak érzem magam.

Figyelt kérdés
23 vagyok, rég túl a tinikoron, a pattik pedig megmaradtak. Van, amikor nagyon szépen kitisztul a bőröm, egészséges fénye van és egy ideig élvezem hogy "szép" vagyok. De pl most is, nem tudom minek a hatására, elég sok(k) kijött rajtam. Hogy teljesen elmúljanak, kb 20 nap kell-ennyi idő alatt regenerálódik a bőr.. Szörnyen érzem magam, és szoktam itt is olvasgatni, hogy a(z egyes) pasik egyik elvárása a lányoknál a tiszta arcbőr.,. Nosé én ezzel sajnos nem szolgálhatok... :((
2011. okt. 13. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
persze, csak szopjon :)
2011. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatra gondoltam...
2011. okt. 13. 14:00
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt! Először is ha használsz pattanás elleni kenceficéket sokat tud segíteni. Másodszor pedig, ha egy pasinak bejössz akkor nem azt fogja nézni hogy néha előjön-e pár pattanásod :)Nagyon sokat hangoztatom én is, hogy megértsék természetesen a külső is egyfajta irányadó dolog de a fő döntést mindig a természet és a viselkedésről alkotott vélemény fogja meghozatni :) Vagyis lehetsz akármilyen csilivili szép ha bunkó,beképzelt liba vagy :) De ha van kis apró hibád vagy akár több is azt is gond nélkül ellensúlyozhatja a kisugárzásod, az egyéniséged és a viselkedésed, szóval kár minden apróság miatt görcsölni. :) Bízz magadban és ne őrlődj ilyeneken, hidd el nem lesz gond! 21/F
2011. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire pattanásos, de már sok szép lányt láttam pár pattanással és semmi bajom nincs vele. Nekem nagyon durván pattanásos volt az arcom, és mindig, nem volt olyan h ne lett volna tele. Voltam párszor még kozmetikusnál is, pedig fiú vagyok, végül a gyógyszer segített. Úgy tudom elég veszélyes az a gyógyszer, különösen lányokra, terhesség alatt nem is szabad szedni, előtte 1 évig sem. Ha nincs nagyon durva problémád vele, akkor a kozmetikust ajánlom, meg nyilván kevesebb sós, zsíros étel fogyasztását, ja és pár pattanás az arcon egyáltalán probléma.
2011. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*egyáltalán nem probléma
2011. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem az alapproblémát kéne kezelni.


A pattanásoktól meg lehet szabadulni.


Fel kéne térképezned, mitől jön ki: lehet étrend, lehet stressz, lehet hormonális ingadozás.

Bőrgyógyász segíthet.

2011. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszer? Én fiú vagyok, mindig járok kozmetikushoz, meg minden, de semmi nem használ.
2011. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
roaccuton, gyógyszer. kérd a bőrgyógyásztól,
2011. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! Stressz az van, de nem tudok ellene többet tenni, kül ebből a világból kellene kiszöknöm... A hormonok ingadozása van, pedig a havicucc miatt... Olyankor szokott nagyrészt elcsunyulni a bőröm. Bocsi fiúk, hogy ezt az orrotokra kötöttem, de el kellett magyaráznom..
2011. okt. 13. 14:19
 10/18 anonim ***** válasza:

Ja, gondoltam, hogy ez a baj nálad. (Nálam is.)


De nem feltétlen kell gyógyszert szedni, krém is van, ami segíthet, enyhítheti a problémát. Nekem szépen kitisztult, mióta használom, tökéletes bababőr asszem sose lesz, de nyugodtan mászkálhatok smink nélkül.

2011. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!