Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a páromnak az is megfelel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromnak az is megfelel, ha nem lesz gyerekünk meg az is, ha lesz, akkor tervezhetek vele?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyunk én nagyon jó a kapcsolatunk. Mindketten szeretnénk házasodni, viszont a gyerek kérdésre azt mondta, hogy neki az is rendben van, ha nem lesz és az is, ha igen. Ebben az esetben megéri vele gyereket tervezni? Tisztában vagyok vele, hogy mivel engem szeret, ezért elfogadja mindkét opciót, de mégis: ha egy férfi akar gyereket, akkor az kifejezetten akarja, nem? :D Ha meg nem akar, az is egyértelmű. Ebben a helyzetben úgy érzem magam, hogy akármi lesz, enyém a felelősség.
2020. máj. 6. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

"...akármi lesz, enyém a felelősség"

Ez sajnos szinte minden esetben így van, akkor is ha a férfi nagyon akar gyereket.

Szerintem egyébként ha neki mindegy, az azt jelenti, hogy számára semlegesek a gyerekek, szóval ha lennének, akkor sem lenne teljesen oda-vissza értük.

2020. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
En csak akkor szulnek egy ferfinek, ha az biztosan akarja minden terhevel es oromteli pillanataval az egeszet. Nem aktualis meg mert nagyon fiatal vagyok, az se biztos, hogy lesz gyerekem, de ha lesz az csakis igy tortenhet, hogy tudom biztosan szamithatok az emberre akivel bevallalom. Ugyanezt javaslom mindenkinek, mert mar igyis sok gyerek van az orszagban (s a vilagon) aki 2 szulohoz szuletett, de az egyik (altalaban az apa) lemorzsolodott es uj csalad utan nezett, mert az asszonykaja teste megvaltozott a szules utan, o meg nem elte ki magat, megsem akarja ezt az egeszet, stb. Szerintem arra, hogy johet is meg nem is, arra nem lehet komolyan tervezni, es eretlen gondolkodasra vall meg. Nemtudom mennyire ketyeg a biologiai oratok, de szerintem felesleges addig gyereket vallalni mig nem akarja 100%-osan mindket fel. En nem kockaztatnam, hogy egyedulallo anyuka legyek.
2020. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Én akkor szülnék egy férfinek, ha úgy akarok gyereket, hogy ő azt nem tudja és tőlem függetlenül pedzegeti a témát. És ebben az esetben is csak akkor, ha mindketten szerzünk tapasztalatot gyerekekkel, vigyázunk rájuk szabadidőnkben, ismerős gyerekeivek jól elvagyunk és úgy érezzük, hogy nem csak anyagilag, hanem idegileg is bírjuk.


Sok férfi még ha akar is gyereket, fogalma sincs arról, hogy ez mivel jár... Nem csak a nevelés, a kihordása és a vele járó életmód... Erre úgy gondolom, meg kell tanítani. Hozzá kell szoknia, bele kell kóstolnia abban, hogy milyen, mikor nem rázhatod le a felelősséget.


Anyukám azt mondta, hogy aki életben tud tartani egy szobanövényt és meg tud nevelni egy kölyökkutyát erőszak nélkül, az jó esélyekkel indul. Lehet ebben is valami.

2020. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Én pont azt látom, hogy nagyon szeret téged, ha elfogad bármilyen döntést a részedről ebben a sarkalatos témában.
2020. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Hát én meg nő létemre egyáltalán nem akartam gyereket, örültem is, hogy nem jött össze elsőre, a kedvéért belementem.

Aztán mióta itt van ez a prücsök, megőrülök érte, annyira imádom.:)

2020. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Az én férjem is igy volt vele 31 éves koráig aztán egyik napról a másikra nagyon akarta hogy csináljunk gyereket most 32 éves volt mikor megszületett a fiúnk én fiatalabb vagyok 5 évvel de már én is vágytam rá ha marad a hozzáállása akkor nem tudom mi lett volna nem éltem volna gyerek nélkül senki kedvéért.
2020. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Csak akkor terveznék vele, ha én nem szeretnék. Bár így is furcsa, hogy miért nem dönti el. Én kicsi korom óta tudom, hogy nem szeretnék gyereket, akinek ez fontos, nem is jövök vele össze.
2020. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozott mi nem tetszett a válaszomban???hogy a férjem 31 éves korába ért meg rá hogy apa legyen ennek már több mint 10 éve amúgy és nagyon jó apa.Vagy az hogy senki kedvéért nem lennék egy macskás öregasszony aki mellől kihalt mindenki és még csak egy gyereke sincs aki rányissa az ajtót.Senkinek nincs joga elvenni az anyaság örömét egy nőtől lehet az akátmilyen férfi sőt mióta vannak gyerekeim még jobban igy gondolom.Az meg hogy valaki egyedülálló anya lesz vagy sem hát az sem a gyereken múlik.....
2020. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, az összes választ lepontozza valaki, tök mindegy mi áll benne :D ne szívd mellre, valakinek ez az örömforrás az életében.
2020. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!