Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reagálnom kéne? A párom exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reagálnom kéne? A párom exe kiakadt mikor megtudja, hogy gyerekünk is lesz.

Figyelt kérdés
Èvek óta együtt élünk, jegyben jàrunk.Hamarosan gyerekünk is lesz, ezt meghallva az exe düh rohamot kap. Kicsit zavar hogy jogának érzi dühöngeni a babànk létezèsén, holott évek óta semmi köze a pàrom életéhez. Nem tudom mire vélni a reakciót. Nem szeretném ha bàrki àtkozódna a gyerekemen.

2017. nov. 23. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy hogy reagált? ő honnan tud arról, hogy gyereketek lesz?

nem kell vele foglalkozni amúgy

2017. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

tuti h nincs köze?

nem lehet h a párod visszajárkált és neki meg azt ígérte h majd őt veszi el?

csak kérdezem....

ok nélkül nem kapnak az emberek dührohamot

2017. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Primitív az ex. Nem csoda, h ex lett...

Nekem is sz..r érzés volt, amikor megtudtam, h az exemnek gyereke lesz, de eszembe se jutott volna lehordani őket.. Nincs közöm hozzájuk. Ne foglalkozzatok vele

2017. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Közös barátaink által tudta meg és persze mi is a reakciót. Biztosan nincs kapcsolatban a párommal nagyon boldogok vagyunk. Ezért nem is értem a dolgot. Kb. 6-7éve semmi közük egymáshoz és eleve sem volt soha komoly köztük a dolog és persze ő nem is közvetlenül elöttem volt. Csak nem szeretném ha bárki is átkozódna a boldogságunkon nem beszélve a gyerekünkről.
2017. nov. 23. 13:30
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Figyu, nem az átok árt a babának, hanem, h te ezen idegeskedsz, ahelyett, h nevetnél rajta, h mennyire primitív és szánalmas. Foglalkozzatok egymással és kérd meg az ismeretségi körödet, h ne nyilatkozzanak semmit az exről, mert ti nem vagytok rá kíváncsi.. El se hiszed, h mekkora öröm egy exnek, ha tudomására jut, h ti ezt felveszitek? :D
2017. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Itt az is a kérdés, hogy az a bizonyos ex honnan a bánatból tud a ti kettőtök családi életéről? Vagy esetleg a párod folyamatosan fenntartja vele az információ "streaming"-et? Netán valami mást is fenntart vele? Különös ez, mert úgy tűnik mintha rettentően sértettnek érezné magát, mintha esetleg a párodtól valamiféle ígéretet kapott volna, ami ezzel a gyerekkel most borulni látszik. Más, normál esetben nem tudom elképzelni, hogy bármi köze lehetne a kettőtök életéhez...
2017. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. írta, h közös barátok által tudta meg
2017. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5.Vàlaszoló igazad van! Köszönöm a vàlaszokat mindenkitől. Ezért kérdeztem elöbb mint hogy reagáltam volna bàrmit is az esetre.
2017. nov. 23. 13:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmit ne reagálj. Nézd levegőnek.
2017. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme reagálnod, ez az ő "lelki nyomora".
2017. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!