Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló gyerekes anyukák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló gyerekes anyukák, amikor ismerkedtek valakivel, mikor jön el az a pont, amikor úgy érzitek, h be kell mutatni egymásnak a gyereketeket és a férfit?

Figyelt kérdés

Ismerkedek kereken egy éve egy nővel és úgy tünik, h mélyülni fog közöttünk az ismerkedés.. De a lányát aki 15 éves még sosem láttam.. Mikor érzitek, h a két fél bemutatható egymásnak?? Attól félek, h ilyen idős korban amikor lázadni kezdenek, már nemigazán fog engem egy kislány elfogadni..

A kérdést arra hegyezem ki, h mikor kell bemutatkozni egymásnak? Mi lesz ha engem nem fog a lánya elfogadni vagy utálni fog valami miatt? Nem gondoltok arra, h apránként kell tálalni egy kisgyereknek, ha új férfi lép az életetekbe nehogy meglepetés érje a feleket?? Mi lesz ha engem nem fog elfogadni hiszen én lépek be az ő családjukba..

Szeretném megérteni a gondolkodásotokat h ti mit gondoltok erröl..


2020. máj. 6. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok híve, hogy már az elején, mert ki tudja, meddig tart a kapcsolat, de 1 évet én soknak érzek.

(2 napja se ismertem a páromat, mikor találkozott a lányommal,ez nyilván nem volt tervezve. Ő akkor még 6 éves se volt, én meg azt se tudtam, lesz-e következő randi a pasival, szóval tényleg nem készültem bemutatásra, így alakult. Ennek idén lesz 5 éve, azóta 2 közös gyerekünk is van.)

2020. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!