Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi két dologról?

Figyelt kérdés

1. Hosszú virtuális (!) szexkapcsolat után barátként folytatjuk. De most összevesztünk. Ráírjak pár hét múlva, hogy haragszik-e még?

2. Azt állítja, hogy pár hónapja van barátnője. De miután ezt mondta, még voltak erotikus utalásai, meg hogy nem akar kísértésbe esni. A facebookon a helymeghatározásban látom, hogy kb. csak otthon van. Facebookon egyedülálló a státusza, mondjuk ez semmit sem jelent. Mire lehet jó ez a kamuzás?


2020. máj. 6. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszélni akarsz vele, akkor beszélj!

Ha ő nem akar, akkor ugyanott leszel, ahol most vagy.

2020. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És vannak már virtuális gyerekeitek is? :D
2020. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát most egyelőre nem írok rá, mert nagyon megsértődött.

#2 haha :DD nagyon jó volt amúgy, sajnos nem találkozhattunk.


A barátnő kamu lehet, igaz? Persze közöm nincs hozzá, de zavar, hogy hazudik. Sztem legalábbis.

2020. máj. 7. 00:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy le akart teged razni, akar van baratnoje, akar nincs?

A megsertodesnek pedig valos vagy mondvacsinalt oka van?

Ha o nem ir, szerintem ha irsz sem lesz igazi reakcio.

2020. máj. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le elsőre, hogy nem akarja folytatni ezt az egészet,de nem akar nagyon megsérteni
2020. máj. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hát akkor várok, majd pár hét múlva írok és meglátjuk.

De úgy hiányzik az a hülye feje meg a viccelődéseink.

2020. máj. 7. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen az a virtuális szexkapcsolat? Mi fér bele? Lehet, nekem is kellene??

De hogy nem olyan, . mint az igazi szexkapcsolat, az tuti. De azért írhatnál erről valamit.

2020. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem olyan. Csak chaten húzzuk egymást szavakkal, képekkel. Sokszor beszéltünk arról, hogy realizáljuk, de sose került rá sor. Most már nem is fog, de ezt már lerendeztem magamban.
2020. máj. 7. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!