Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi pincérlányról?

Figyelt kérdés

Néztem a Kitchen Nightmares sorozatot és kíváncsi vagyok ki milyennek gondolja.


Sokan kérdezik, hogy kinek milyen lányok testesítik meg az ideált, ha nem instagram modellekről kell képet mutatni.

Ha barna hajú, nem "fullos" cicababákról van szó akkor számomra ő közel állna hozzá.

Mások mit gondolnak?


[link]


2018. márc. 6. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nem jon be.

Bar ha a szerelem bebasz akkor a logika elmegy nyaralni.

Amugy szep lany, csak nekem pl tul vekony es tul magas.

Lehetne inkabb 150 centi es olyan 60-75 kilo. Akkor sokkal szebb lenne. Igy nekem nem.

2018. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szép. Az ilyen lányokat szerintem a való életben a pasik 99,9%-a észre se venné, és itt se lesz nagy sikere...
2018. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan semmilyen. Amúgy helyes lány, nincs vele gond, de magamtól nem venném észre.
2018. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Én pont azt látom a való életben, hogy az ilyen lányok mellett mindig van valaki. :/
2018. márc. 6. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, így nem tudok róla véleményt mondani. A külseje nekem semleges, de ha a természete bejönne, nem hajtanám el.
2018. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem rossz, de nekem személyesen ez a lány a favoritom:


[link]

2018. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaguar, eddig nem is gondoltam róland, hogy normális értékrenddel bírsz... :)

Egyébként aranyos, átlagos a lány, ha pasi lennék vagy leszbi, akkor számomra barátnőfeeling.

24N

2018. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Unalmas.
2018. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár nőkét talán kicsit másképp látom, de szerintem kinézetre átlagos, de elég aranyos lánynak tűnik.
2018. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyes az arca, de szerintem kissé sovány.
2018. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!