Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elvesztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elvesztem a "kölcsön barátnőmet"?

Figyelt kérdés

A gyerekkori barátom párjával élek együtt, pontosabban hozzám költözött 6 hónapja.

Tudom abszurd a helyzet de attól még igaz: egy nő és egy férfi együtt lakik de nincs köztük semmi.


A barátom doktorandusz és félévre kiment külföldre kutatni. A barátnője (Anna) nem engedhette meg magának egyedül az albérletet. Én éppen kerestem a saját lakásomba lakótársat. Így kapóra jött a dolog.


Addig csak párszor találkoztunk. Mindenki tökéletes barátnőnek tartotta őt. S be kell vallanom, hogy igazuk volt:

- nyíltan kommunikál (sosem puffog anélkül hogy ne tudnám mi baj)

- a baráti összejövetelekre is eljön vagy éppen szorgalmazza hogy tartsunk

- nyitott az ötletekre és meghallgatja a másikat

- humor és bolondozás sem áll tőle messze


Az együtt töltött idő alatt, annyira összeszoktunk, hogy külső szemlélő szerint egypár vagyunk.

S nem tagadom, hogy életemben nem volt ennyire harmonikus együttélésem senkivel sem.

Kicsit az az érzésem, hogy kaptam egy kölcsön barátnőt Anna személyében.

A barátom tud mindenről és nincs ellenére a dolog. Sőt örül annak, hogy vigyázok a párjára.


Már most félek, hogy mi lesz ha nyáron haza jön. Újra agglegény leszek és magányos.


Volt már részetek hasonló szituációban



2020. máj. 7. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt de nem is szeretnék ilyen helyzetbe kerülni. Nem irigyellek. Qrva szar lesz együtt látnod őket.
2020. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Én arra gondolnék a helyedben, hogy attól, hogy barátként ilyen harmonikus a kapcsolatotok, még korántsem biztos, hogy párként is így lenne.

Pont a minap írt egy egyetemista srác ki kérdést, hogy a csajjal barátként mennyire jól elvoltak, összejöttek, és most a csaj nagyon tapadós, szinte megfullad, nem is lehet már úgy beszélgetni vele mint mielőtt összejöttek.

Szóval attól, hogy barátként nagyon jó vele, még nem garantálja hogy a párkapcsolat is ennyire harmonikus lesz.

2020. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne áltasd magad, most is agglegény vagy. A nő részéről ez barátság, de viszont belezúgtál. Nagyon rossz helyzet.
2020. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Hárman párban?
2020. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy lett még egy barátod.El ne cseszd azzal, hogy többet is kinéznél a dologból.

Elég egyenes nő, ha ilyen gondolatai lennének, már tudnád, és a barátja is.

2020. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!