Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos hogy jobb helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos hogy jobb helyzetben lévő személy legyen a párotok?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy sokszor valaki önmagához képest, a ranglétrán felfeléhazásadik, vagy lefelé.

Magatoknál jobb embert akartok párnak? (Pl nem vagy 10/10, csak 5-6/10, akkor mindenféleképpen szebb nőknél, helyesebb férfiaknál akartok bevágódni?)

Miért fáj az ha valaki elmondja nektek, hogy nem vagy világszépe és ne akarjon egy nála sokkal jobb külsejű embert?

Ugyanez lehet pl IQ vagy EQ terén


2020. máj. 7. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre lehetetlen válaszolni, tök relatív. Ha a férjemet kérdezed, szerinte én jobb nő vagyok, mint amilyen pasi ő. Szerintem meg teljesen egy szinten vagyunk. Szóval ki hogyan látja magát. Aki nála jibbra hajt, lehet magát látja olyan jónak.
2020. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha objektíven nézed, akkor is egy szinten vagytok? Mindkettőtökön volt egy kis plusz, kb ugyanolyan szintű végzettségetek volt? (Azért kb mert lehet valami büfészakos diplomával kevesebbet érsz el, mint egy jó okjvel) Egyikőtök se volt sokkal jobba valamiben?
2020. máj. 7. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mi teljesen különböző dolgokban vagyunk "jobbak" egymásnál. Én nőként külsőre csinosabb vagyok, sportosabb, sok mindenben aktívabb. A férjem intelligensebb és gyakorlatiasabb nálam. Én vagyok a békülősebb, a konfliktusokat, problémákat jól megoldom, ő inkább magába zárkózik. Hasonló szintű végzettségünk van, az ő munkáját jobban megfizetik. Mikor megismerkedtünk nekem volt saját ingatlanom, neki alig volt valamije. Neki mindig nagy tervei vannak, amiket meg is valósít, szeret kockáztatni is. Ehhez kell egy olyan pár, aki támogatja ebben. Ő realista, én álmodozó vagyok. Szerintem teljsen jól kiegészítjük egymást.
2020. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2: Nekem magasabb a végzettségem (diploma), de nem kerestem többet akkor, mint ő. Ez is nagyjából egyforma volt. Most van, hogy többet keresek, van, hogy ugyanannyit, elég hullámzó, vállalkozó vagyok. A világnézetünk is eléggé egyezik, hasonló a temperamentumunk.

Külső tekintetében szerintem mindketten átlagosak vagyunk. Vékony testalkatú vagyok, ő se az a nagydarab pasi, plusz kiló egyikünkön se nagyon van, az arcunk nem csúnya. Én tényleg úgy látom, hogy egy szinten vagyunk. Ő meg úgy, hogy én jobb vagyok egy kicsit. Ezért mondom, hogy ez tök szubjektív.

2020. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, én inkább arra hajtok, hogy valaki a társam legyen, tehát velem egy kaliber. Jobban szeretem azt, akit hozzám közelállónak tartok.
2020. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem magasabb végzettségem van, neki magasabb fizetése volt (azóta egyforma)

Én mindig sportosabb voltam, de ő volt az erősebb

Ő külön élt (albérletben), én nem, később mégis én örököltem saját lakást

Az IQ-nk majdhogynem egyforma

Az EQ-t nem mértük még, de nem érezhető a különbség. Talán én türelmesebb vagyok, ha egyszer rászánom magam valamire.

Ő szerintem kiszámíthatóbb és stabilabb, én szétszórtabb vagyok és stresszelősebb

Szerintem egy kaliber vagyunk külsőre, mások szerint "tudok ennél jobbat is", de leszarom, nekem ő szexibb

Magasságban egyértelműen ő a több:D

Rangra... Nem tudom, voltunk már kollégák is. De mivel én tovább tanultam és később kezdtem, sokáig nem értem el azt a szintet, amibe neki volt 3-4 éve bedolgozni magát hozzám képest

A családunk ugyanolyan fos

És ugyanannyira utáljuk a házimunkát, de megcsináljuk

Nekem van önbizalmam, neki szerintem kevesebb. Többre tart magánál, pedig ez bullshit. Szerencsére nem betegesen



Őszintén, pontosan tudom, mennyit érek és ezt ne vegyétek egoizmusnak. Pontosan tudom, miben vagyok béna vagy szánalmas, mennyire vagyok csúnya vagy szép és hol a helyem. Van elég tapasztalatom emberekkel és az ellenkező nemmel is, hogy el tudjam magam helyezni a skálán. Szerintem a párom velem egy szinten van összességében.

2020. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!