Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magas nőknek a velük egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nőknek a velük egy magas férfiak tetszenek leginkább? Például a 180-as nőknek a 180-as férfiak?

Figyelt kérdés
Mert rengeteg magas nőt (175-185 cm) látok vele szinte ugyanolyan magas férfival, de simán akár még olyat is, hogy a férfi alacsonyabb egy kicsivel, vagy akár fél fejjel is.
2020. máj. 8. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is magasabb vagyok és persze az tetszene ha jóval magasabb lenne a párom, de nem sok ilyet ismerek, plusz kapcsolatnál meg szerelemnél nem számít, hogy mekkora, volt olyan barátom aki pont egymagas volt velem, kicsit alacsonyabb nem zavart
2020. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általánosságban a nők magasabb férfit keresnek, de egy magasabb nőnek szerintem az ugyanolyan magas férfi is megfelel.
2020. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én magas nőktől is azt hallom, hogy szeretnének néha eseményre magassarkút felvenni, és hát a pasi még legyen úgy is magasabb... Aztán hogy ezt az élet felülírja-e, vagy nem tudom, de tényleg végső párválasztásnál valahogy nem... Szóval nincs meg az, hogy nekik mindenképp 10-12 centivel magasabb legyen, nem jobban, mint az átlagos magasságú nőknél.
2020. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 180 centimmel leginkább csak nálam magasabb jöhetne számításba,de azt is el tudom képzelni ha nagyon megfogna valaki,hogy velem egymagas legyen.Sajnos ezalatt feszengenék.
2020. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze nálam fél-egy fejjel alacsonyabb férfival, mert zavarna. Egyébként őket is zavarja, hogy magasabb vagyok náluk, mondják is.


Ha olyan magas, mint én, az teljesen oké.

2020. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!