Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én csak második vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én csak második vagyok az ő életében, miért sértődik meg, ha ő nekem is csak második? 26F

Figyelt kérdés

egy nagyon rossz kapcsolatban élő 24 éves nő szeretője vagyok, nem akar szakítani, nem akar velem összejönni.. ezt én így el is fogadtam nehezen, mert korábban össze szerettem volna jönni vele de neki jó így minden ahogy most van..

viszont ha nem érek rá amikor ő, vagy közbejön valami pl a bátyámnak kell segíteni építkezésben vagy munkahelyen túlórázok, olyankor megsértődik rám, h megint nem tudunk találkozni.. annak ellenére, h előre szólok neki h mégse tudunk közösen programot szervezni..

neki vannak prioritásai .. számtalanszor szerveztem már át a napomat amit az utolsó percbe lefújt de higgadtan elfogadtam.. viszont ha nekem vannak prioritásaim és őt hátrébb sorolom akkor megsértődik rám, nem veszi fel a telefont vagy lecsapja, nem nézi az üzeneteimet..

legutóbb azt mondta, h úgy érzi hogy mintha engem ő nem is érdekelne..

jogos a sértődése??


2020. máj. 8. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kell ez neked?
2020. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jogos. Az már más kérdés,hogy a nemjogosság ellenére mégis megsértődik.


Ahogy leírod: Ő azt természetesnek veszi,hogy amikor szeretne Veled találkozni rendelkezésére állsz, de ezzel szemben a maga részéről természetesnek veszi azt,hogy Te ezt elfogadd.


A szeretői kapcsolatnak pont az a lényege,hogy nincsenek viták, konfliktusok (legalábbis nagyobbak),kizárólag arról szól,hogy az együtt töltött időt élvezik.


Amit leírsz pont nem erről szól, és a konfliktusok idővel az eddig esetleges kellemes együttlétekre is rányomja a bélyegét, még a szexuális együttléteket se fogjátok felhőtlenül élvezni.


Tisztázd ezt Vele, és ha nem változtat szakíts.

2020. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Mert nő, és mint ilyen, egy önző dög. Ez egy ilyen játék, és hacsak nem vagy valami KOMOLY NAGY KAN, akkor mindig a nő diktál.


Egyszerűbben: Olyan, mint a boltban a ritka, értékes termék. Akkor és ott kell venni, amikor éppen van!

2020. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Abszolút nem jogos.
2020. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha rossz kapcsolatban van, gondolom azért keresett szeretőt, hogy megkapja valakitől az a szeretet és FIGYELMET, ami hiányzott neki. A saját kapcsolatában valószínűleg megéli, hogy nem fontos, nem ő az első a párjának. Így Tőled pont ezt várja el. Ha akarod ezt folytatni, beszéld meg vele és mondd el, hogy mindenkinek vannak prioritásai. Egyezzetek meg fix napokban, időpontokban amihez igazodtok, amit senki nem mond le és akkor csak rá figyelsz. Ha viszont ez sok, hagyd és éld az életed, keress párt:)
2020. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A saját életedet te irányítod! Szakítson, ha többet akar, semmi sértődésre, követelésre nincs joga. Neked mi a jó ebben?
2020. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Te nem második vagy, hanem a csicskája.


Otthon a rossz kapcsolatban hallgass a neve, így rajtad keresztül vezeti le a feszkót, neked ő parancsolhat.


Attól, hogy szexet kapsz cserébe, még ez a helyzet, vagy elfogadod, hogy az ingyen numera ezt megéri, vagy férfiként viselkedsz, de akkor ne lepődj meg, ha keres egy másik papucsot, mert neki valójában ez kell.

2020. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1


Kell neki, különben már kilépett volna belőle.

Kérdező, szingli nő nem volt, csak ez a jellemtelen nőnemű?


N

2020. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!