Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire volt jó, hogy lebeszélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire volt jó, hogy lebeszélt róla, hogy majd ő akarja megvenni, aztán ma pedig (. )?

Figyelt kérdés

Márciusban a sportórát, amit decemberben is nézegettem, brutál jó áron árulták a vírus kialakulása miatt és szerettem volna megvenni. Akkor a férjem lebeszélt róla, hogy mivel idén végzek az egyetemen, ezért ő szeretett volna venni nekem egy komolyabb órát és szerinte felesleges lenne annyi óra. Pár győzködés után engedtem a kérésének, hogy mégse sértsem meg a férfi egóját, ha ennyire ragaszkodik hozzá.

Ma, reggeli után kérdezi, hogy mi lenne ha valami ruha utalványt kapnék diplomaosztóra, mert nagyon drága lenne neki ez a kiadás... Hát lefagytam. Nem vagyok anyagias abszolút, mivel nekem ami kell, azt megveszem magamnak, de ez a kijelentése rosszul esett... (Ráadásul a sportóra is már az eredeti árában pompázik 😓) Nem értem, hogy ez mire is volt jó, és szerintem egyáltalán nem akart félrevezetni, mert tudom mikor mondd valamit komolyan és mikor blöfföl.


2020. máj. 8. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

"mivel nekem ami kell, azt megveszem magamnak,"


Vedd akkor meg és kész, hogy most drágább, így jártál.

2020. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A férjed meglehetősen bizonytalan ember.
2020. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Hűha, micsoda tanács :) Azért mert megveszem magamnak ami kell, az nem azt jelenti, hogy szórom a pénzt, és tök mindegy az ára valaminek, pláne ami nem létszükséglet.
2020. máj. 8. 13:30
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Hat szerintem eszebe jutott hogy nem artana megvenni az orat meglatta hogy eredeti aron ennyibe kerult rajott hogy lemaradt rola es most probal visszakozni. Szerintem is eleg szomoru, nekem rosszul esett volna.
2020. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát jófej, hogy lebeszélt róla 😒 én azért megemlíteném...
2020. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. Ő állítólag egy normális karórát akart, aminek, hogy tényleges értéke van és évek múlva is órának nevezhető. Szóval ő nem a sportórát akarta megvenni, hanem egy elegáns fajtát.
2020. máj. 8. 14:10
 7/12 A kérdező kommentje:
4. Mégse lehet annyira szánalmas ha a "drága" idődet megosztottad velem 🤗
2020. máj. 8. 14:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem esik jól, megmondom őszintén...
2020. máj. 8. 14:11
 9/12 anonim ***** válasza:
3%

Nők meg a ti logikátok...és te tényleg diplomázol?


A srác le csórósodott. Vagy már akkor, mikor az órát nézted, vagy most.

A lényeg, hogy fosott elmondani, hogy hamarosan kajára kell a lóvéd, nem órára.


Szóval szégyenli, hogy nincs lóvéja.

2020. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
10. Nyugi, nem "csórósodott le", ezt biztosra tudom mondani :) Te külön diplomát érdemelnél viszont, hogy ennyire 100%-ban biztos vagy minden idegen ember problémájának forrásában 🤗
2020. máj. 8. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!