Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni akkor, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha az ex után valaki végre kezd lelkileg is magára találni, jön egy férfi, akiről kiderül van valakije, de mégis köze van, hogy lelkileg is magadra találj? Erre ő tovább lép

Figyelt kérdés

Ráébredtem, hogy tejesen megérintett a férfi és

nem is voltam így még igazán szerelmes előtte .


Kb. egy éve ,ex után nemsokal jött ez a férfi a közelemben és piszkált,próbált segíteni,hogy ne zuhanjak a lentnél is lejjebb.


Azon kaptam magam,hogy érzi és érti,hogy milyen vagyok. Olyannyira,hogy előtte is csak kb ismerős és barát érzékelt így mint ő .


Akivel ismerkedtem férfit inkább a külső érdekelte . Vagy rámvetített valamit,amit ő elképzelt. Nem is tudtam senkivel igazán mély érzésben kinyílni. Valahol mindegyik férfinál szorongtam vagy éreztem valami hiányt ismerkedéskor.


Erre jött ez a férfi és szószerint éreztem,teljesen lélegzem,élek,önmagam vagyok,sőt segít kifejezni önmagam jobban,mint más.


Nőnek is éreztem magam és teljesen hatással lett rám. Szexuálisan is vonzott.


Erre kiderült,hogy már van akivel akkor ismerkedik ,felém lelkizni,segíteni jön.


Ott tartok,mióta nincs úgy,hogy fulladok ,pánikolok,nem találom helyem nélküle .Mellette úgy éreztem,mintha lelkem haza talált volna. Azt hittem ,hogy lehet valami.


Bár,ahogyan nézem,elégé bulizós ,kifele forduló,sok barátja van. Én ehhez más vagyok. Így lehet nem is folytatódott volna,amúgy sem.


Ennek elenére,mégis valahol olyan volt,mintha a megtaláltam volna az úgymond másik felem.


Mit lehet tenni ?


Teljesen magam alatt vagyok és méginkább néha olyan mintha világvége lenne,sehol nem lenne az,aki.. De még emberben sem.


2020. máj. 9. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem ez akarod hallani, de szedd össze magad, és te is lépj tovább!
2020. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de alapból nincs szükséged másra ahhoz, hogy lelkileg magadra találj.


“úgy érzem, mintha a lelkem haza talált volna”


Vagy talán csak azt érzed, hogy jött egy “pót apuka”, aki pátyolgatja az összetört lelkedet.. az lenne a legemberibb, hogy magadtól próbálj lábraállni, mások nem tartoznak neked folytonos segítséggel...


Elōször talán azt kéne tisztáznod magadban, hogy mi is a párkapcsolat.. kölcsönös törōdésen alapul.. ha te azt várod egy kapcsolattól, hogy valaki a támaszod legyen, miközben te életképtelen vagy, az elég nagy baj.

Úgy érzed, hogy szükséged van erre a férfira, oké... Szerinted neki szüksége van rád? Te mit tudsz nyújtani neki?

2020. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!