Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimis lányok vonzó számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis lányok vonzó számotokra egy idősebb pasi akinek rendes munkája, önálló élete, egzisztenciája van?

Figyelt kérdés
Egy ilyen huszonéves pasi vagy egy veletek egykorú vonzana jobban benneteket?

2020. máj. 9. 07:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Már most a pénzre mész mi lesz később?
2020. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annak aki minimálisan sem tud szöveget értelmezni, én nem a gimis lány vagyok...
2020. máj. 9. 07:54
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha 18 év alatti gimis akkor meg liliomtipró 🤦
2020. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
14 ev feletti gimissel bármit csinálhatok beleegyezés esetén, csaxólok, előző.
2020. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Konkrétan egy személyre van fókuszálva azt az egy személyt kellene megkérdezni.


Kedves Piri. Naon tetszel, lenne kedved ismerkedni? Töketlen.

2020. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mi van egy személyre fókuszálva? Általánosságban kérdezem, egyértelműen úgy van feltéve a kérdés.
2020. máj. 9. 08:25
 7/13 anonim válasza:
49%
Csak hogy normális válasz is legyen: igen. Szerintem vonzó az ha valaki talpraesett és önálló életet él. Na meg azzal hogy idősebb, ezzel tudom hogy érettebb mint a velem egyidősek.
2020. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%
A pasi legyen vonzó elsődlegesen, a többi nem hátrány. Lásd Az idő sodrásában c. filmsorozatot (Izaura tv).
2020. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%
17 éves koromban 21 éves barátom volt. Nem az volt benne a vonzó, hogy önálló egzisztenciája van - ezt nem is nagyon lehetett elmondani, hiszen albiban élt, és minimálbért keresett - hanem egyszerűen annyi, hogy én már tinikoromban is csak komoly kapcsolatban tudtam gondolkodni, az én korosztályom pedig ostoba kis hülyegyerekekből állt. Eszembe nem jutott volna egy olyannal kezdeni.
2020. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Én 26 éves vagyok és 19 éves a barátnőm, aki most érettségizik. Elég érett lány, pl szűz volt nem sokkal ezelőttig, mert nem akarta akármilyen jött-menttel elveszíteni mondjuk 15 évesen csak hogy már ne legyen szűz, hanem inkább várt a szerelemre. Vagy nem iszik alkoholt, nem jár bulizni, vannak tervei az életben, bár jómódúak de eljárt nyári munkázni és ismeri a munka és a pénz értékét.


Szóval létezik az ilyen, kérdező.

2020. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!