Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimis lányok vonzó számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis lányok vonzó számotokra egy idősebb pasi akinek rendes munkája, önálló élete, egzisztenciája van?

Figyelt kérdés
Egy ilyen huszonéves pasi vagy egy veletek egykorú vonzana jobban benneteket?

2020. máj. 9. 07:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem sosem jött be, hogy valaki ennyivel előrébb tart, pláne az nem, hogy ennyivel idősebb
2020. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

11.

Azt mondanám a 18-25 éves lányok több mint fele nem nyitott már 5 évnél nagyobb korkülönbségre sem. (Tudom ez kicsit hasraütés-szerű, de nagyságrendileg ezt látom.) De szerencsére mindig vannak még viszonylag sokan azok, akik igen és őket azért meg lehet találni.

2020. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de párkapcsolatra nem kéne. Nem vagyok az a fajta, aki beleteszi a fenekét más munkájába. Saját, független életet akarok. Ha az megvan akkor jöhet valaki.
2020. máj. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!