Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nők miért gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miért gondolnak akkora jelentőséget a horoszkópoknak?

Figyelt kérdés

Nem egy társkeresős hirdetésben láttam már, hogy csak bizonyos csillagjegyű pasit keresnek. De volt olyan kapcsolatom is, ahol folyton a kettőnk horoszkópjait küldözgette, tele baromságokkal a jövőnket illetően. A net is tele van olyan dolgokkal, hogy ezzel az 5 csillagjeggyel nem szabad kezdeni, vagy ez az 5 leggonoszabb csillagjegy stb

Értelmes ember hogyan hiheti, azt, hogy a csillagjegyek állása határozza meg a sorsát és tulajdonjságait egy pasinak?



2020. máj. 10. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Értelmes ember sehogy!
2020. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, az én köreimben senkit nem érdekel a horoszkóp, leszámítva a vallásos nagynénikémet. Nem lehet, hogy rossz körökben ismerkedsz? Diplomás nőkkel próbáltál már?
2020. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Mi ez a beskatulyázás? Mi az, hogy diplomás nőkkel próbálkozott e már?

Mert aki nem diplomás az csak hülye ?


Azért hisznek benne , mert szarul lettek nevelve...kell nekik valami biztonságérzet , mert mástól nem kapják meg. Más Istennek nevezi az ilyet , hogy ne féljen úgy a haláltól vagy bármi másnak, a lényeg a biztonság hogy legyőzzék a holnap bizonytalanságát.

Nem ajánlom őket míg meg nem gyógyulnak.

2020. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

4.-nek.


Diplomás nők? Azok a legfogékonyabbak erre. Mindegyik irodai gépén találok ilyen böngészési előzményeket.

2020. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

5.-nek.


Nem tudtad?


Itt a Gyakorin, aki nem diplomás az nem is ember! :(

2020. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, nekem egy barátnőm sem foglalkozik hiroszkopokkal. Biztos oka van, hogy te csak buta nőket tudsz felszedni. Talán te sem vagy egy lángelme.
2020. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Kizárólag szórakozási(!) céllal foglalkoztam vele mindig, döntéseimet semmiképp sem befolyásolta. Pl. akkor nem mentem volna hozzá a férjemhez sem mert nem horoszkópilag nem illünk össze. Egyébként az összes női magazinban tele van horoszkóppal, a nők egy része szívesen olvasgat ilyeneket vagy tarot kártyát. Akkor van gond, ha valaki komolyan veszi őket és pl. ez alapján lesz másokról előítélete, vagy döntéseire hatással lesz esetleg komoly összegeket hagy asztrológusnál, függő lesz.

Férfiaknál mennyivel jobb aki tippmix, egyéb függő? Mindenkinek van valami hóbortja.

2020. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem mondtam olyat, hogy a nem diplomások mind hülyék. De valljuk be, nagyobb arányban találsz a műkörmösök, fodrászok körében horoszkópot meg celebmagazinokat bújó nőket, mint mondjuk a diplomások között. Nekem minden nőismerősöm diplomás és 0%-ban érdekli őket a horoszkóp. De a fodrásznál mindig ilyen csevely megy, ha pasikról van szó (ott mindig pasikról van szó, nem férfiakról) hogy mi a csillagjegye stb.
2020. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Amator szinten foglalkozom asztrologiaval. Evezredek ota mukodo rendszer, csak az utobbi par evtizedben ment at konzumidiotizmusba.


Tehat ha az a kerdes, hogy osszeillik-e ket ember, akkor meg kell nezni a szinasztriat es a kompozit kepletet. Mert hiaba irja ki, hogy X napjegyu pasi nem kell neki, mi van, ha mondjuk a pasi Plutoja egyuttall a csaj Venuszaval... Akkor mar nem fogja erdekelni.


35F incel

2020. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

Pedig a 9-esnek igaza van. Attól hogy a nagy híres nyugati világ magasról tesz mindenre amit képletekkel nem lehet leírni, attól még a dolgok köszönik szépen működnek.


Nem a kiskegyed magazin horoszkóp rovatára gondolok, mert az kb, ugyanolyanoknak szól, mint akik 0-24-ben online nagyfiúk meg nagylányok.


Az asztrológia meg nem jóslás a gyengébbek kedvéért.

2020. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!