Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nők miért gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miért gondolnak akkora jelentőséget a horoszkópoknak?

Figyelt kérdés

Nem egy társkeresős hirdetésben láttam már, hogy csak bizonyos csillagjegyű pasit keresnek. De volt olyan kapcsolatom is, ahol folyton a kettőnk horoszkópjait küldözgette, tele baromságokkal a jövőnket illetően. A net is tele van olyan dolgokkal, hogy ezzel az 5 csillagjeggyel nem szabad kezdeni, vagy ez az 5 leggonoszabb csillagjegy stb

Értelmes ember hogyan hiheti, azt, hogy a csillagjegyek állása határozza meg a sorsát és tulajdonjságait egy pasinak?



2020. máj. 10. 12:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
9. Na ezért vagy incel!
2020. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

#11


Mars-Szaturnusz az 5. hazban Skorpioban kozbezart jegyben, Nap-Venusz a 12. hazban, ami sehonnan nem kap harmonikus fenyszoget, extrem sok retrograd bolygo (szamszerint 6), tuz elem hianya, Mars retrograd, Yod fenyszogalakzat, esesben levo retrograd Jupiter a deszcendensen.


Ezert vagyok incel :)


Amugy az asztrologia nem joslas, hanem egy forraskod ahhoz a szoftverhez, ami az adott emberen fut.

2020. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"Diplomás nők? Azok a legfogékonyabbak erre. Mindegyik irodai gépén találok ilyen böngészési előzményeket."


Nos, szerintem ez egy roppant nagy hazugság. Pláne, ha természettudományos/műszaki/orvosi/pszichológiai/egyéb egészségügyi végzettsége van.

Diplomás nő vagyok, és soha senki nem találhatna ilyeneket az előzményeim között, mélységesen lenézem az olyat, aki ilyenekben hisz.

2020. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam fiatal, még azt se tudtuk mi az a horoszkóp! Mégis sokan összejöttek enélkül!


De ha a mai nőknek már ez kell, akkor utána nézek!


85/F

2020. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűek, mint a faék. :-)
2020. máj. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!