Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindez történt, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindez történt, szerintetek ugyanúgy van esélyem a srácnál, vagy inkább hagyjam? Nagyon tetszik, csak dühít.

Figyelt kérdés

Elmentünk nyaralni. Volt velünk egy srác, aki nekem tetszik. Volt még egy lány is, akit nem ismertem. Amikor mentünk, gondoltam hátha a kiruccanás alatt meghódítom, történik valami előremutató esetleg. De amikor megérkeztünk, oda lett minden. Tipikus ilyen filmbeli dolog, az új lány a túlméretezett, kényelmességet szem előtt tartó ruháit ledobva, bikinire átvetkőzve hirtelen bombázó lett. Az idióta kontyát meg a fejtetejéről kibontotta, kivette belőle a gumit, és legördült a haja, nagyon hosszú haj. Nem is sejtettem, hogy ennyit rejt a konty, fenékig érő hullámos haj. Rá tudott ülni. Az is valahogy jól állt neki, hogy ilyen hosszú a haja. Pedig tud igénytelen lenni, sokszor jobb egy dögös félhosszú, mint az enyém. De rajta valahogy extra volt, és láttam mindenki, lányok-fiúk meglepődnek, mi lett a cserebogárból. Hisz még én is meglepődtem, én is felfigyeltem rá. Szerintem amúgy direkt jött ronda túlméretezett kébyelmes ruhákban röhejes konttyal a fejtetőn, hogy utána jobban meglepjen minket. És aki tetszik, láttam rajta tetszik neki az új lány, este is beszélgettek, nevetgéltek... El is rontották a kedvem. Második éjjel felkeltem pisilni nem volt az ágyában a srác, se az új lány. Budiról vissza meg belebotlottam a lányba, kapucnis pulóverben volt, a kapucni alól két oldalt lógott a haja. Tehát odakinn volt az éjszakában. A srác meg már az ágyában feküdt. Gondoltam akkor mégsem együtt voltak. Amúgy én előbb mentem aludni mint ők, tehát nem tudhattam semmit, csak erre keltem hajnalban. Másnap reggelinél, ami egyben az utolsó nap volt, este jöttünk haza, valaki elszólta magát, és utána kibukott hogy éjjel a srác meg a Hogyishívják kuzin odakinn csókolóztak.

Nem tudom már mi van, mi történt mi nem történt. De azt hiszem a nyaralás után nem lett köztük semmi.


2018. aug. 30. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem te mozdultál rá, a hosszú hajú bombázó helyett?
2018. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs esélyed. Max annyi mint ennek a lánynak. Csók nevetgélés stb aztán te is mehetsz tovább. Ha érdekelted volna nem kezd ki a csajjal.
2018. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1: szóval ott voltál, nézted passzívan az eseményeket, semmit sem tettél és most mérgelődsz, hogy nem repült a szádba a galamb

2: ha az ellenfeled egy jobb csaj, akkor csak úgy küzdhetsz vele, hogy te még jobb csaj leszel. Nem kell külsőleg, viselkedéssel is fel lehet kelteni a figyelmedet, de leírásod alapján nem tettél semmit, csak bámultad a pasit

3: "mi lett a cserebogárból" - habár értem mit akartál írni, de rosszul használtad. A Miből lesz a cserebogár kifejezést arra használják, hogy egy gusztustalan lárvából egy "szép" bogár lesz. Nem a szép bogárból mi lesz, ahogy te használtad

2018. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a jelenséget mifelénk úgy hívják,hogy beszoptad.
2018. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!