Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vették le a követésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vették le a követésem, és egyik nem is válaszol?

Figyelt kérdés
27 éves szűz pasi vagyok és igen szeretek villogni instagramon. Most vettem egy kicsit komolyabb mobilt, kitettem és 2 csaj levette a követést. Egyik már foglalt szóval mindegy van pasija. Másikra ráírtam és nem ír vissza 2 napja. Miért? Ennyire irigyek az emberek? Vagy gyerekesnek tartanak amiért ilyenekre pazarlom a pénzem és még a szüleimmel élek meg csak apámnak van kocsija. Értelmes válaszokat kérek. Egyik csaj már volt Dubaiban és ájfonja van én meg csak Samsungot vettem szóval nemértem :(

2020. máj. 10. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem csodálkozom azon, hogy szűz vagy😀 Ráírni azokra akik kikövetnek... Miért veszel mindent személyes támadásnak? Ember, senki nem irigy rád, szimplán kikövettek, mert nem érdeklik őket a képeid. Sőt velem sokszor előfordult már, hogy bekövettem valakit véletlenül és ezt csak akkor vettem észre, amikor kiraktak valami képet, így ki is követtem őket egyből. Miért gondolod, hogy ez ekkora nagy dolog? Durván hiányos szociális készségeid vannak.
2020. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a durva inkább hogy az instán élsz és szűz vagy 27 évesen és még a szüleiddel laksz.
2020. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nehez eldonteni, hogy komolyan irsz-e vagy viccelsz. Nem latsz ki magadbol, nincs itelokepesseged. Lehet, hogy ha nem kompenzalnad igy a kisebbsegi komplexusod, szimpatikus lennel a kornyezetedben, vagy tarskereso oldalon. De ha nem latod kivulrol, mi a gond veled, nem nagyon valtozik meg az eleted.
2020. máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!