Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes házaspárok: olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes házaspárok: olyanok valaszát várom akik már vettek be valakit 3. nak?

Figyelt kérdés
10 év házasság, gyerek, soha nem csaltuk meg egymást, most mégis az jár a fejemben, hogy szeretném 3-asban kipróbálni. Feleségem nem zárkozik el az ötlet elöl, de mondjuk nem is nagyon tudja elkepzelni, hogy ez hogyan zajlana le. Nőt ő kizárt. Azt mondta csak pasi lehet a 3. Én benne vagyok így is. Nem vagyok meleg nem azert, de azt hiszem élvezném ha látom, hogy ő élvezi! Hasonló tapasztalata van valakinek?

2015. okt. 7. 10:13
 1/5 A kérdező kommentje:
35f 32l. Oktato kommenteket koszi nem kerek
2015. okt. 7. 10:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi.

Sok gyerekes pár vesz be 3., főleg férfit, már csak azért is, mert jóval könnyebb találni.

Keressetek Goldengaten egy szimpi, diszkrét férfit aztán érezzétek jól magatokat.

2015. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez a felállás nálunk is.

totál felpezsdíti a szexet köztünk a párommal.

2015. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályban kerestek? Szerintem itt is lenne bőven jelentkező:) Viccen kívül, szerintem nem lesz nehéz dolgotok. 36F
2016. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
... akár én is írhattam volna a kérdést :) 10 év, 2 gyerek, és egyre jobban izgat a gondolat egy 3-as vagy 4-esről. De sajnos se idő, se alkalom, se alkalmas jelölt... :(
2016. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!