Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50-es ffi vagyok úgy tűnik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JLCS kérdése:

50-es ffi vagyok úgy tűnik, egy tőlem sokkal fiatalabb nő vonzódik hozzám, de aggályaim vannak ezzel kapcsolatban. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Főleg hölgyek észrevételeit venném örömmel. Idióta megjegyzéseket kérném mellőzni--kösz

2020. máj. 10. 20:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Aggályok? Mennyire fiatal?
2020. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Valami részlet esetleg, hogy érdemben lehessen válaszolni?
2020. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Már közel vagyok a 60-hoz,de a fizikumomra nem lehet panaszom,a külsőm ebben a korban vállalható,nem totyogok,stb. a lány kb 25.Nyilvános helyen látom-ahol dolgozik. Először azt hittem játszik velem,-metakommunikáció-vagy tévedek,abszurdnak tűnt az egész. Hosszú idő telt el,és már egyre nyugtalanít.
2020. máj. 10. 21:13
 4/29 Hellmano ***** válasza:
100%
Lehet megtudta, hogy már közel vagy a nyugdíjhoz és jól keresel azt betenné a seggét ebbe a kényelembe.
2020. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Tehát nem vagy benne biztos, hogy 50-es férfi vagy, de egy jóval fiatalabb nő vonzódik hozzád. Gondolom amiben nem vagy biztos, azzal kapcsban vannak aggályaid...talán nézd meg a születési anyakönyvidet vagy személyidet. :D


Na jó...Ismerek olyan párt akik kb. 20 éves korkülönbséggel élnek együtt boldogan.

2020. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok elszédülve magamtól,hogy úgy képzeljem annyira csoda vagyok,hogy egy szép fiatal nő belém szeret. Ezért nem is vettem annyira nehezen-jó volt látni,hogy barátságosan néz. De ez megváltozott.
2020. máj. 10. 21:18
 7/29 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös,még jó hogy kértem az idióta megjegyzések mellőzését-mit írna ha nem kértem volna?
2020. máj. 10. 21:21
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
30 év korkülönbség rengeteg. Nem tudom elképzelni, magamból ítélve, hogy te ezt jól látod. Lehet, hogy csak nagyon közvetlen, mindenkivel csacsogós.
2020. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg oka lehet.

1. Talán tényleg bejött neki, mert bukik az idősebb pasikra.

2. A pénztárcádra bukik

3. Csak beképzeled, és csak pusztán túl kedves

4. Valami egyéb hasznot akar húzni belőled


Te mit gondolsz mi miatt nyomul?

2020. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as mindenki magából indul ki-én is-de a pár eltöltött évtized alatt rájöttem,hogy vannak más szempontok is a magamén kívül. A több mint 30 évet soknak találom én is,azért írtam az aggályaimat. És szeretném tudni mi lehet a vonzás oka-
2020. máj. 10. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!