Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők. Találkoztatok már férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Találkoztatok már férfival, aki nem volt tú férfias számotokra? Lehet komoly kapcsolatban élni vele?

Figyelt kérdés
A nők többsége, ha tudat alatt is, a rosszfiúkat kedveli. Ha valaki nem rosszfiu,az már férfiatlan is?
2020. máj. 9. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Így utólag visszanézve, volt olyan párom, akit nem neveznék férfiasnak. Fiatalok voltunk mindketten, 20 évesek, szóval ez természetes is.


A férfias számomra nem egyenlő a rosszfiúval, szóval nem. Aki nem rosszfiú, az nem lesz fériatlan automatikusan.


Számomra nagyon fontos lenne, hogy férfiasnak lássam a leendő páromat, társamat.


33N

2020. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Sosem voltak a rosszfiúk a zsánereim. Inkább az osztály stréberére buktam. De őt is férfiasnak találtam, mert a tudás ami az ő fejében volt azért igazán meg kellett kűzdeni. És ha egy. voktn
2020. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így átgondolva nekem általában az okos és széparcú srácok jönnek be, nem a kifejezetten férfiasak.
2020. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez nem így van. Engem mindig a jóneveltség, úriember stílus vonzott, baromira nem a rosszfiúság. Viszont sok rossz fiú meg tudja játszani először a szerénykét, aztán később mutatja ki az alja természetét.
2020. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Mit jelent számodra a férfiasság?


Mert számomra az érettség, a felelősségtudat önmagáért; képes felelősséget vállalni a szeretteiért; oltalmaz lelkileg is, a társam, támaszom; határozott; nem csüng rajtam, mint egy pióca; nem tőlem vár minden döntést; nem nyafog; nem ordítozásörhastévézabálás a karaktere.


Főleg nem egy nyálas, ceruza ujjú, csapott vállú anyámasszony katonája.

Legyen törzse a családnak, amit ketten alapítunk.

2020. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem a rosszfiúság tesz valakit férfiassá.

Férfiatlan a szememben az alábbi tulajdonságok: határozatlanság, döntésképtelenség, félénkség, önbizalomhiány, ha könnyen zavarba jön, ha nem meri felvállalni a véleményét, ha meghunyászkodó, ha hagyja elnyomni magát mások által, ha nem mer megszólalni, ha szorongós, ha folyamatosan bénázik. Ezenkívül férfiatlan, ha valaki anyámasszony katonája, aki semmit nem mer/nem tud csinálni, mindenre van valami kifogás, fél, bátortalan mindenben.

Ilyennel sosem tudnék összejönni, egy éjszakára sem.

2020. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
#6os vagyok, azt még kihagytam, hogy ami borzasztó férfiatlan számomra, ha valaki iszonyatosan ragaszkodó és az “élete értelme” vagyok kb, és folyton a szeretetével zaklat, “bújós” meg nyálas. Na, ezek kiborítanak.
2020. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy jó jellemu de feminim pasi akinek noies hangja volt meg gesztikulacioi.

Pár hónapig jartunk mert közös volt azberdeklodes meg intelektualis is volt. Aztan en meguntam mas okok miatt is es szetmentunk.

2020. máj. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt ,,jófiu" pasim, aztán rájöttem, hogy hát ez már túl jó fiú, mert ez anyuci nélkül meghalna, úgy bele volt ragadva a seg hébe. Az anyja nélkül alapdolgokat sem tudott megcsinálni, vagy eldönteni, közel 30 évesen. Megvédeni sem tudott, még szóban sem, az ilyennel nem lehet mit kezdeni. Nem lehet az ilyennel komoly kapcsolatot kialakítani, mert csak a szája van, de közben tenni nem mer és nem is akar semmit, mert egy csicska.

Igen, volt ,,rossz fiú" pasim is, de velem mindentől függetlenül normális volt, tisztelt, bármit elintézett, mindig volt munkája, meg tudott védeni, stb. Az, hogy mással, hogy viselkedett, vagy hogy épp miket csinált abszolút nem érdekelt. Engem imádott.

2020. máj. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mikor fogjátok már fel, hogy egy normális nőnek nem kell a rosszfiú? Oké, 16 évesen még Eminem, meg a néger nagyszájú rapper pasik fuuu de menő, álompasi, de ez felett a nők hűséges, szeretni tudó, odaadó, kiszámítható férfit keresnek maguknak társnak. Ne legyen egy málészájú, anyamasszony katonája, legyen határozott és talpraesett, de ne "rossz".
2020. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!