Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtetek meg mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtetek meg mostanában valakivel innen Gyakoriról?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én csak beszélgettem emberekkel, de egy idő után szimplán nem írtak vissza. Jelenleg pedig egy valakivel beszélgetek, de vele sem ismerkedés céljából.
2020. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:

Még január elején, egy 20as csajszival, meg egy 40es nővel.

Mindkettejükkel más platformon tartjuk a kapcsolatot, napi szinten.


Mostanság inkább nem írok rá senkire itt.

2020. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megismerkedni? Személyesen, vagy legalább innen továbblépve más felületre? Vagy csak itt oldalon belül beszélgetni? Itt beszélgettem hosszabb ideig egy illetővel.
2020. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Innen? Nem tudnek ertelmesnek tuno ferfit mondani. Nevtelen valaszokbol se nagyon latok soha ertelmest / erdekest. Nem meglepo, hogy a sracok nagy resze itt orokszingli.
2020. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is írhatnak a hölgyek.


85/F

2020. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
#6, te álomvilágban élsz.
2020. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sok lánnyal beszélgettem itt, leginkább hosszas beszélgetések voltak ezek, regény formátumú levelek. Vannak akikkel jóban vagyok és facen is jelöltük egymást, illetve beszélgetünk rendszeresen messengeren, szimplán csak a beszélgetés élvezete miatt, nem kell sokat a dologba látni.


Volt olyan is, akivel ismerkedés céljából, részemről nem volt meg a +szimpátia élőben, így inkább ebben a tekintetben nem erőltettük a dolgot, ennek ellenére nincsen köztünk rossz viszony, eléggé intelligensek vagyunk mindketten ahhoz, hogy értsük azt, hogy nem volt meg köztünk élőben a kémia, ettől még a társalgásra ez nem nyomta rá a bélyeget.


Pozitív csalódás az, hogy a beszélgetőpartnereimmel kapcsolatosan az,hogy nem változtak a gondolataik élőben, mint chaten. Tehát a kommunikáció az élőben is életképes volt.


F/21

2020. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Az az egri srac aki mar a ki tudja hanyadik nevrol ir (egyszer mar tiltottam) amugy ertelmi fogyatekos? Nem hiszem el, hogy ezzel a szar dumaval felszed barkit is + leirtam amit irtam, hogy itt nincs normalis ferfi es meg irkal, lol.
2020. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
amúgy az a legdurvább, amikor a szöveg kontextusából ki lehet következtetni, hogy férfi vagyok, ennek ellenére jönnek a "szia" üzenetek smh
2020. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!