Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtetek meg a szeretőtökkel, van komoly érzelem is vagy csak testi, telefonáltok egymásnak?

Figyelt kérdés
szerető

2020. máj. 9. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Egyetemre jártam és egy srác is ugyanoda járt aki onnan származott ahonnan én. Rá irtam egyszer mert meg akartam venni egyik könyvét mivel o nagyobb mint en es mar neki nem kellett (teljesen csak emiatt irtam semmi hatso szándékom nemvolt vele) . Erre folytatta a beszélgetést, érdeklődött nagyon kellemesen elbeszélgettünk. Másnap furcsa módon megint ram irt, mikor ossze futottunk egyetemen mindig leállt velem. Sajos nagyon bejött pedig tabuk kellett volna legyünk egymásnak mert az exemnek egyik jo haverja volt.. De sajnos mindig az a legvonzóbb ami tiltott.
2020. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Érzelem is alakult ki a végére de sose mondtam el neki mert kapcsolat amiatt amit említettem fentebb szoba se jöhetett sajnos.
2020. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
29%
Neten ismerkedtünk meg ezzel a céllal. Komoly érzelmek alakultak ki sajnos mindkét oldalról, így éppen próbálok tovább lépni.
2020. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
A szerető státusz nálam szóba sem jöhetne. Annál százszor többre tartom magam.
2020. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Volt 2 szeretőm. Mindkettő más-más időben. Tehát nem egyszerre volt 2. Mindkettő srácot munkahelyről ismertem meg. Egy helyen dolgoztunk, csak más munkakörben. Egyikkel sem volt semmi komoly. Nem alakultak ki érzelmek.
2020. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha a feleségével régóta együtt van, nem fog elvenni.
2020. máj. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Hogyne lett volna, kulonben bele sem kezdek.
2020. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem rosszul definiálják a szó jelentését itt nagyon sokan....

Benne van a szóban hogy SZERETő, nem ugyanaz mint a dugópajti, aki tényleg csak arra van.

Egy szeretőnél inkább érzelmek vannak.

2020. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Főiskolán ismerkedtünk meg, vannak érzelmek, minden nap beszélünk.
2020. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férjem baráti társaságában bukkant fel, másfél-két év után (sms, messenger, telefon) megtörtént a szex is és azóta is tart. Igen érzelmek is kialakultak, nálam talán jobban, mint nála, de érzelem mindkét részről van. Egyébként nem működhetne.
2020. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!