Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veled, hogy pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veled, hogy pl fél évig,1 évig nem volt párkapcsolatod, és addig nem is szexeltél senkivel?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a környezetem ezt gáznak tartja és nem normálisnak, én viszont nem tudok érzelmek nélkül szexelni senkivel. Szerintetek is gáz? 😕 vagy van más is aki így gondolkozik?

2020. máj. 11. 12:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Volt. A környezeteddel ne foglalkozz. Annak is nagy része csak duma. Az átlagos ember életében nincs jelen állandóan a szex. Jó esetben amúgy is kapcsolathoz kéne kötődnie.
2020. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen csak a férfiakkal esik meg.
2020. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Volt. Ne szórakozz már, a környezetednek ehhez mi köze? Nem a dedó, hogy egymás szexuális életén csámcsogjunk, meg versenyezzünk, ki dug többször.
2020. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Hogyne. Sőt, az első alapszakom alatt egyáltalán nem volt senki az életemben ilyen értelemben. Az úgy 3 év... Érettségi idején szakítottam, záróvizsga előtt 2-3 hónappal ismertem meg a párom. Közte? Semmi. Nem éreztem gáznak, volt a dugásnál jobb dolgom is és visszaestek a szükségleteim abban az időszakban.


26N

2020. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Nőknél sokszor van ilyen férfiak ennyi idő alatt már, ha más nincs elmennek prostihoz.
2020. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem.Sőt,párkapcsolatban éltem meg a leghosszabb szexmentes időszakot (2 hónap)
2020. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
5 évig is, azt is simán túléltem különösebb hiányérzet nélkül. Nem értem egyeseknek ez miért akkora törés. Nekem simán menne a szex érzelmek nélkül, de ha nincs olyan ember a környezetemben, aki kívül belül nagyon vonzana, akkor simán leesik a libidóm és ami szükséglet, azt simán megoldom magamnak.
2020. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#2 Vicces vagy. Nő vagyok és három év is volt amíg nem szexeltem, ugyanis nem volt párkapcsolatom és én is így vagyok vele, hogy akkor az igazi.
2020. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A környezeted ne érdekeljen , nem az a fontos , hogy erről ők mit gondolnak . Itt az a lényeg, hogy olyas valakit találj , aki hasonlóképpen gondolkodik vagyis akivel jól érzed magad . Olykor pedig a megfelelő emberre várni kell és sokszor sok időbe telik. Ez egyáltalàn nem gond, hidd el nagyon sokan vannak így!!
2020. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
#2 Nő vagyok, épp 6 éve egyedül, és amilyen "kelendő" vagyok, lesz 7 is, 10 is, ...
2020. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!