Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veled, hogy pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veled, hogy pl fél évig,1 évig nem volt párkapcsolatod, és addig nem is szexeltél senkivel?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a környezetem ezt gáznak tartja és nem normálisnak, én viszont nem tudok érzelmek nélkül szexelni senkivel. Szerintetek is gáz? 😕 vagy van más is aki így gondolkozik?

2020. máj. 11. 12:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

Volt az több is.


Igazából a környezetem nagy részének simán eltelik 1+ év két kapcsolat között, és sokan ilyenkor nem alkalmiznak.


Csak egy szűk, de nagyon látványos réteg miatt, akik tolják az alkalmit hiszi mindenki azt, hogyha nincs 1 évig senkid s nincs semmi, akkor az gáz.

2020. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 1 éve nem volt senkim. Alkalmiba sosem mentem bele, így mivel csak pár rövid kapcsolatom volt, elmentek a 20-as éveim úgy, hogy alig szexeltem. (Nő vagyok.)
2020. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12%

#10 Mi a baj? Esetleg el vagy hízva?

#12 Miért nem tartottál fenn szexbarátságot valakivel?

2020. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
13: Ne haragudj, de mi közöd hozzá? Hadd döntsem már el én, hogy nekem mi a jobb és mit szeretnék. (12-es voltam.)
2020. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
#13 Nem, épp ellenkezőleg, és ez is egy probléma a sok közül (amire az egyééé' többet nem megoldás). De nem fogom most itt mindet felsorolni, mert abból km-es hozzászólás kerekedne... Nagyon gáz vagyok kívül-belül, ennyi. Nők közül nyilván csak az ilyenek nem kellenek a kutyának sem évekig. (#10 voltam)
2020. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
*laughs in asexual*
2020. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyaltalan nem gáz. Azért nehogymár azért szexeljek, mert ellenkezo esetben mit szólnak mások...


Szerintem inkább az a gáz, mikor valaki szerelem nélkul szeretkezik. Nem kell egyeterteni, de számomra az a szexualitas, a szerelem ledegradálása. Nekem a szex a szerelem egyik kiteljesedesi formája. Én sem tudok érzelmek nelkul szeretkezni. Soha nem is tettem. Mindig csak kapcsolatban. Sot, nekem a kapcsolat alapja is az volt, hoyg szerelmes legyek, nem forditva, hogy hát szexelunk, aztan majd kialakul valami. Szóval, nálam szimpátia, szerelem, kapcsolat, szex a sorrend.


Az elso szakitasom után 2 évig nem volt párom, ńem szexeltem. Mondjuk en maszturbalni sem szoktam, nem kivánom. Se kapcsolatban, se anelkul. Viszont meg mielott valaki aszexualisnak nez, kapcsolatban nagyon is szeretek szeretkezni.

2020. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
23%

2-esnek igaza van hiába oltjátok.


Egy átlagos vagy szép lány akkor nem szexel évekig ha nem is akar.


Egy férfi viszont b**aszhatja.

2020. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ennek semmi köze a kérdéshez. Attól, hogy lúzer alakok megdugnának, én még nem fogok szexelni. Pedig átlagos csaj vagyok. A kérdés úgy szólt, volt-e már ilyen és a válaszok erre érkeztek, hogy igen, volt, hogy évekig nem voltunk kapcsolatban és nem is szexeltünk.
2020. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy majdnem egy évig. És az exeim között is hónapos kihagyások. Nyilván akadtak jelentkezők, de hiába vonzódtam hozzájuk, ha ők csak laza viszonyt akartak. Nálam nem működik ez, vagy nagyon, vagy sehogy. Tehát vagy normális, szerelmes kapcsolat, vagy elmehet a búbánatba az, aki csak ennyit akar. És mennyien vagyunk ilyen nők... A pasik telejsen hamisan ítélik meg a legtöbb nőt. Lehetne annyi eszük, hogy olvasnak a női és férfi agy különbségeiről. A férfiak szexet akarnak, a nők szerelmet!
2020. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!