Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem mennyi időt kell várnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem mennyi időt kell várnom még arra, hogy végre én is boldog legyek?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, és már unom hogy én mindig csak várjak, és csak irigykedve és szomorúan azt nézzem hogy mások mennyire boldogak. Mások a munkájukban és a kapcsolatukban is jó, én soha egyikben sem voltam az. Hiába szeretnék egyszer én is egy jó házasságot, egy saját családot, nekem ez sose fog megadatni, mint másoknak.
2020. máj. 11. 13:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De mi az a sokminden? Sorold fel!!
2020. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha mindent az "eselytelenek nyugalmaval" csinalsz. Tehat: nem gorcsolni soha, semmiert. Tuti siker, tobbszor beigazolodott, hogy mukodik. Csak lazan mindent! Aztan fel eve mulva lassuk az eskuvoi beszamolot! ;-)
2020. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el katonának. Háborúban nem lesz idő ezzel foglalkozni.
2020. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Szia. Ha gondolod,írj privátot. Hasonló helyzetben voltam és most már úgymond sinen van az életem! :)
2020. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok

21l

2020. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!