Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig/mennyi évesen számít...

Meddig/mennyi évesen számít korainak egy házasság?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi az a kor, ami még fiatalnak számít egy házassághoz?

Vagy akik húsz felett nem sokkal házasodtak, mondták-e, hogy még fiatalok vagyok a dologhoz?

Köszönöm:)


2011. jún. 24. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Én férjhez mennék jelenleg ha lenne munkahelyem és befejeztem volna az egyetemet:D de mivel ez csak HA én nem teszem.

Szerintem 18-19 évesen korai.

De ha valaki 21-22 évesen mondjuk 4-5 éve együtt vannak szerintem nem gond. Főleg ha van munkahelyük és eltudják tartani magukat...

2011. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én 22-23 évestől mondanám a "határt", legalábbis az én értelmezésemben. Ugyanis az alatt mindig elcsodálkozom, hogy milyen fiatalon megy férjhez :)
2011. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Nálam 25 alatt mindenképp korai. Nem azért mert elítélem, csak nekem más az értékrendem meg nem ezt látom a környezetemben.


A főiskolán volt egy csoporttársam, aki 24 évesen házasodott meg. Úgy néztek rá, mint valami földönkívülire...

2011. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Nálam 27 év alatt semmiképp, hamar vége lehet az ilyen fiatalon jött házasságoknak!
2011. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

22 évesen mentem férjhez, most 26 vagyok, mostanában kezdődik, hogy már nem néznek idiótának miatta. Pedig mi nem éreztük korainak.

Mondjuk 18 alatt valószínűleg tényleg az.

2011. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Én igazából nem akarok megházasodni. Persze ha olyan barátnőm lesz, akinek ez fontos, akkor megházasodom, de én nem erőltetem. 25 évesen házasodnék legelőbb.
2011. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
én 20 felett nem tartom annak,
2011. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a sok választ:) mindenkinek adtam a pontot:)

még szívesen veszek újabb válaszokat:)

2011. jún. 24. 22:26
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve nyáron mentem férjhez, és pont az esküvő előtt 2 héttel töltöttem be a 22-t.

Sokan mondták, h túl fiatal vagyok hozzá.. bla bla, de én nem éreztem magam annak. Azok, akiket szeretek mind támogattak, kivéve a nagymamámat.. Ő kicsit furcsállta, annak ellenére, h ő maga 19 éves volt, mikor férjhez ment.

Ekkor már 4 éve voltunk egy pár a férjemmel, és 2 éve voltunk jegyesek. Nálunk még az sokat nyomott a latban, hogy a férjem 11 évvel idősebb nálam. :) Szóval, először ezért néztek rám furán, aztán meg azért, hogy "egy vénemberhez megyek hozzá gyerekfejjel" ...

Eleinte kicsit fura volt, meg az egyetemen is hülyének nézett egy két csoporttársam, de őszintén szólva nem nagyon érdekel idegenek véleménye. Ha pl anyukámat, vagy valamelyik szerettemet zavarná, akkor az fájna... De szerencsére ez nincs így :)

23/N

2011. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem 20 évesen és afölött már nem korai, ha valaki tényleg elég érett hozzá.
2011. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!