Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, nektek melyik alak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nektek melyik alak tetszik jobban az alabbiak kozul?

Figyelt kérdés

[link]


A nok 99 %-a kommentben hatarozottan azt allitotta hogy az alacsonyabb fekete haju lanynak :)

Kivancsi vagyok nektek melyik tetszik jobban


2020. máj. 11. 13:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%
A vékony, azaz a barna hajú tetszik.
2020. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem a vilag leformasabb lanya, es nem is szuper modell alkat a vekony no, de szerintem sem gebe.... enyhe tulzas ez, azert.
2020. máj. 11. 15:46
 23/29 anonim ***** válasza:
49%
Én lány vagyok, szóval a kérdés nem hozzám szólt, de szerintem ruha-függő, hogy melyik kinek áll jobban. Van, amelyik a vékonyabbnak, van, amelyik a kövérebbnek. Ha külön, csak az alakot nézem, akkor szerintem a vékonyabbnak jobb alakja van.
2020. máj. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
64%
Mindkettőnek jó alakja van, jóval az átlag felett. Így együtt mutatkozva viszont szerintem az alacsonyabb nő teljesen leiskolázza a magasabbat a sokkal hangsúlyosabban nőies formáival.
2020. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24%
Most a "mindenki úgy szép ahogy van" ajvékolás a trendi, így nyilván a kövérre kell szavazniuk ahhoz, hogy ne veszítsenek követőket. De tedd fel ezt a kérdést egy anonim oldalon, mint pl. itt, és mindjárt fordított lesz az arány.
2020. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
18%
A másik kérdés: mégis mit számít a nők véleménye ilyen esetben? (Pláne az instapitsáké)
2020. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%
Fekete hajú a jóbb
2020. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is a vékonyabb tetszik.
2020. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Ma is tanultam valamit. Nem is sejtettem korábban, hogy ilyen sonkák fizikailag lehetségesek.
2020. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!