Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, nektek melyik alak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nektek melyik alak tetszik jobban az alabbiak kozul?

Figyelt kérdés

[link]


A nok 99 %-a kommentben hatarozottan azt allitotta hogy az alacsonyabb fekete haju lanynak :)

Kivancsi vagyok nektek melyik tetszik jobban


2020. máj. 11. 13:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén szólva ezen szettek többsége szerintem egyikőjüknek sem áll igazán jól, pedig nekem egyik lány testalkatával sincs bajom. Szerintem más ruhákban mindketten lehetnek csinosak, ezek nem előnyösek egyikőjük számára sem. Amúgy általában az előnytelen ruhákat a többség jobban elfogadja vékony alkaton, de ettől még szerintem nem lesz esztétikus vagy ízléses.
2020. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
44%
Egyikük sem túl előnyös, de akkor már inkább a vékonyabb. Az legalább nem dagadt, csak szimplán formátlan.
2020. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
19%
Eszembe jutott. A "Majd én megcsinálom" fb. oldalon láttam tegnapelőtt. :)
2020. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ronda a sovany nő,de ez a fekete kövérkés csaj mar SOKK!
2020. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
15%

Biztos másik portálon de láttam és kommenteltem pasiként ,kaptam nőktől választ,de ott nem ez a megállapítás nyert.

Kérdésre válasz: anno a Grace klinika Torres doktornője bejött. De szerintem ő nem annyira dagi mint a fekete lány. A másik lány gebe. Az igazság 2 közt van.

Off statisztikailag...a cikk 2 normál alkatu nőről szól. Normál mell és comb méretekkel. Valóság: 1 vékony 1 vaskos.

2020. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
57%
Nicki Minaj meg Kim Kardashian berobbanása óta sajnos az a tévképzet él a nők fejében, hogy ha nincs űrhajó méretű seggük, akkor nem néznek ki jól. Baromság. A férfiak többsége még mindig inkább választ vékony lányt, mint kövéret.
2020. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%

#15

Ez a lány nem gebe, egészséges testalkatú, csak a nagydarab nő mellett tűnik kicsinek :D

2020. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Lachesys ***** válasza:
73%

kicsit vegletes az osszehasonlitas. nem ennyire anyahajo meretu sheggel mindenki a homokora testalkatra szavazna, mert egyszeruen igy vagyunk beallitva. nagy mell, vekony derek, nagyobb (de nem ekkora fenek)=esztetikailag szep es termekenyseget sugaroz.


de a dagi mar tul dagi.

2020. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
37%
Vékonyabb
2020. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
70%

" A másik lány gebe. "


nagyon messze van a gebétől a vékonyabb lány is.

2020. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!